3-piece Net Set Pink

Lägsta pris 199 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Vuxen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

3-piece Net Set Pink

Snabbfakta

Färg
Rosa
Kategori
Fetishkläder
EAN
4024144491872

EAN: 4024144491872

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du 3-piece Net Set Pink till lägsta pris — 199 kr hos Vuxen.se.
  • Jämför 1 butik och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom fetishkläder — lager och frakt uppdateras löpande.

3-piece Net Set Pink jämförs hos 1 butik. Priset är 199 kr hos samtliga butiker just nu.

Finns i lager hos 1 av 1 butik just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

Upptäck detta fantastiska 3-delade nätset i het rosa från Cottelli FANTASY! Setet inkluderar en crop top, en mini kjol och handskar, allt designat för att ge en smickrande och bekväm passform.


Det mjuka och elastiska nätmaterialet formar sig perfekt efter kroppen och känns som en andra hud. Med sömlösa kanter och en rygglös design på toppen får du både stil och komfort i ett!

94% polyamide, 6% spandex.

Om 3-piece Net Set Pink

3-piece Net Set Pink är ett populärt val bland användare som söker efter fetishkläder. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska fetishkläder — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om 3-piece Net Set Pink

Vad kostar 3-piece Net Set Pink?
3-piece Net Set Pink kostar 199 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
3-piece Net Set Pink är billigast hos Vuxen.se för 199 kr.
Finns den i lager?
3-piece Net Set Pink finns i lager hos 1 av 1 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör 3-piece Net Set Pink med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för fetishkläder. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
3-piece Net Set Pink är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Fetishkläder

Visa alla →

Bästa pris

199 kr hos Vuxen.se

Billigaste på Vuxen.se