Pipedream

Vibrating Mega X-tension Remote

Lägsta pris 1 119 kr hos 2 butiker

Prisjämförelse från 2 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Vuxen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Vibrating Mega X-tension Remote

Snabbfakta

Varumärke
Pipedream
Kategori
Skönare Sex
EAN
603912772692

EAN: 603912772692

Jämför priser

2 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Vibrating Mega X-tension Remote till lägsta pris — 1119 kr hos Vuxen.se.
  • Jämför 2 butiker som säljer Pipedream och få diskret leverans direkt hem.
  • Du sparar upp till 280 kr genom att välja rätt butik.

Vibrating Mega X-tension Remote jämförs hos 2 butiker. Lägsta pris är 1119 kr hos Vuxen.se, högsta 1399 kr hos Lastbryggan.se — en prisskillnad på 280 kr.

Finns i lager hos 1 av 2 butiker just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

Penisöverdrag med fjärrstyrd och uttagbar vibrator.

Om Vibrating Mega X-tension Remote

Vibrating Mega X-tension Remote från Pipedream hör hemma i kategorin skönare sex och är ett populärt val bland användare som söker efter just skönare sex. Vi jämför priset hos 2 svenska butiker — just nu från 1119 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska skönare sex — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Vibrating Mega X-tension Remote

Vad kostar Vibrating Mega X-tension Remote?
Priset varierar mellan 1119 kr och 1399 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 1119 kr.
Var är produkten billigast?
Vibrating Mega X-tension Remote är billigast hos Vuxen.se för 1119 kr.
Finns den i lager?
Vibrating Mega X-tension Remote finns i lager hos 1 av 2 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör Vibrating Mega X-tension Remote med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för skönare sex. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Vibrating Mega X-tension Remote är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Skönare Sex

Visa alla →

Bästa pris

1 119 kr hos Vuxen.se

Billigaste på Vuxen.se