Pipedream Anal Fantasy

AFC-ANAL ADVENTURE KIT BLACK

Lägsta pris 399 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos SexleksakerOutlet.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

AFC-ANAL ADVENTURE KIT BLACK

Snabbfakta

Varumärke
Pipedream Anal Fantasy
Material
Silikon
Färg
Svart
Mått
10 cm
Kategori
Analleksaker

EAN: s:6da24fd5:SXOUTL-28016

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du AFC-ANAL ADVENTURE KIT BLACK till lägsta pris — 399 kr hos SexleksakerOutlet.se.
  • Jämför 1 butik som säljer Pipedream Anal Fantasy och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom analleksaker — lager och frakt uppdateras löpande.

AFC-ANAL ADVENTURE KIT BLACK jämförs hos 1 butik. Priset är 399 kr hos samtliga butiker just nu.

Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.

Om produkten (från tillverkaren)

Perfekt för nybörjare! Avsmalnande spetsar för att underlätta införandet. Kraftfulla och diskreta vibrationer. Hygieniska och kroppssäkra. Vibratorns längd: 10 cm Fastsättning, fäste: Längd: 11,5 cm Fastsättning, fästebredd: 1 i 2,5 cm, 3 cmFärg Svart Material Silikon Diameter Utanför 3 cm Längd Totalt 10 cm Batterityp 1 Batteri AA Bodysafe & Vattentät Förpackningsstorlek 17,5 x 11 x 5,5 cm Vikt inklusive emballage 0,27 kg

Om AFC-ANAL ADVENTURE KIT BLACK

AFC-ANAL ADVENTURE KIT BLACK från Pipedream Anal Fantasy hör hemma i kategorin analleksaker och är ett populärt val bland användare som söker efter just analleksaker. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska analleksaker — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om AFC-ANAL ADVENTURE KIT BLACK

Vad kostar AFC-ANAL ADVENTURE KIT BLACK?
AFC-ANAL ADVENTURE KIT BLACK kostar 399 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
AFC-ANAL ADVENTURE KIT BLACK är billigast hos SexleksakerOutlet.se för 399 kr.
Finns den i lager?
Just nu är AFC-ANAL ADVENTURE KIT BLACK slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Hur rengör man produkten?
Rengör AFC-ANAL ADVENTURE KIT BLACK med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för analleksaker. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
AFC-ANAL ADVENTURE KIT BLACK är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Analleksaker

Visa alla →

Bästa pris

399 kr hos SexleksakerOutlet.se

Billigaste på SexleksakerOutlet.se