American Bombshell

AMERICAN BOMBSHELL BIG BOY GUN

Lägsta pris 399 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos SexleksakerOutlet.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

AMERICAN BOMBSHELL BIG BOY GUN

Snabbfakta

Varumärke
American Bombshell
Mått
30 cm
Kategori
Strap-ons

EAN: s:6da24fd5:SXOUTL-43586

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du AMERICAN BOMBSHELL BIG BOY GUN till lägsta pris — 399 kr hos SexleksakerOutlet.se.
  • Jämför 1 butik som säljer American Bombshell och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom strap-ons — lager och frakt uppdateras löpande.

AMERICAN BOMBSHELL BIG BOY GUN jämförs hos 1 butik. Priset är 399 kr hos samtliga butiker just nu.

Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.

Om produkten (från tillverkaren)

En dildo med stora mått som du kommer älskaBig Boy är en 30 cm lång dildo, Den är ådrig med ett något böjt huvud, en mycket lätt hanterad dildo med ordentliga mått. införbar längd är ca 24 cm och har en diameter på 6 cm.Tillverkad av Doc Johnson av PVC med antibakteriell Sil-A-Gel formula. Denna dildo är även VAC-U-LOCK kompatibel för er som gillar strap-on lekar.Färg GråMaterial PVCDiameter 6 cmLängd Total 30.5 cmLängd på skaft ca 24 cm, införingsbar längdBodysafeVAC-U-LOCK kompatibelVikt ca 1 kg

Om AMERICAN BOMBSHELL BIG BOY GUN

AMERICAN BOMBSHELL BIG BOY GUN från American Bombshell hör hemma i kategorin strap-ons och är ett populärt val bland användare som söker efter just strap-ons. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska strap-ons — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om AMERICAN BOMBSHELL BIG BOY GUN

Vad kostar AMERICAN BOMBSHELL BIG BOY GUN?
AMERICAN BOMBSHELL BIG BOY GUN kostar 399 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
AMERICAN BOMBSHELL BIG BOY GUN är billigast hos SexleksakerOutlet.se för 399 kr.
Finns den i lager?
Just nu är AMERICAN BOMBSHELL BIG BOY GUN slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Hur rengör man produkten?
Rengör AMERICAN BOMBSHELL BIG BOY GUN med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för strap-ons. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
AMERICAN BOMBSHELL BIG BOY GUN är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Strap-ons

Visa alla →

Bästa pris

399 kr hos SexleksakerOutlet.se

Billigaste på SexleksakerOutlet.se