Grlpwr

Bonnie The Rabbit Vibrator Rabbitvibrator

Lägsta pris 350 kr hos 3 butiker

Prisjämförelse från 3 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Vuxen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Bonnie The Rabbit Vibrator Rabbitvibrator

Snabbfakta

Varumärke
Grlpwr
Mått
12.9 cm
Kategori
Skönare Sex
EAN
7340040408187

EAN: 7340040408187

Jämför priser

3 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Bonnie The Rabbit Vibrator Rabbitvibrator till lägsta pris — 350 kr hos Vuxen.se.
  • Jämför 3 butiker som säljer Grlpwr och få diskret leverans direkt hem.
  • Du sparar upp till 180 kr genom att välja rätt butik.

Bonnie The Rabbit Vibrator Rabbitvibrator jämförs hos 3 butiker. Lägsta pris är 350 kr hos Vuxen.se, högsta 529 kr hos SexleksakerOutlet.se — en prisskillnad på 180 kr.

Finns i lager hos 3 av 3 butiker just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

Bonnie har helt otroliga superkrafter! 10 vibrationsprogram, 3 hastigheter och 3 rullande ringar i skaftet. Passande för dig som vill åka på ett riktigt äventyr! Det kommer vara intensivt, det kommer gå snabbt och det kommer vara explosivt! Ringarna på skaftet rör sig upp och ner medan kaninöronen kommer att kittla dig outtröttligt. Börja räkna dina orgasmer!

Vattentät och tillverkad av oparfymerad kroppssäker premiumkvalitetssilikon. Används bäst med ett vattenbaserat glidmedel. Batteri upp till 40 minuter beroende på vilken vibrationsinställning som används. Fulladdad på 2 timmar med magnetisk laddning.

Införbar längd 12,9 cm • Ø 3,9 cm


Bonnie The Rabbit Vibrator Rabbitvibrator är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.

Om Bonnie The Rabbit Vibrator Rabbitvibrator

Bonnie The Rabbit Vibrator Rabbitvibrator från Grlpwr hör hemma i kategorin skönare sex och är ett populärt val bland användare som söker efter just skönare sex. Vi jämför priset hos 3 svenska butiker — just nu från 350 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska skönare sex — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Bonnie The Rabbit Vibrator Rabbitvibrator

Vad kostar Bonnie The Rabbit Vibrator Rabbitvibrator?
Priset varierar mellan 350 kr och 529 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 350 kr.
Var är produkten billigast?
Bonnie The Rabbit Vibrator Rabbitvibrator är billigast hos Vuxen.se för 350 kr.
Finns den i lager?
Bonnie The Rabbit Vibrator Rabbitvibrator finns i lager hos 3 av 3 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör Bonnie The Rabbit Vibrator Rabbitvibrator med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för skönare sex. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Bonnie The Rabbit Vibrator Rabbitvibrator är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Skönare Sex

Visa alla →

Bästa pris

350 kr hos Vuxen.se

Billigaste på Vuxen.se