Ceylor Extra feeling 6-pack
Lägsta pris 69 kr hos 1 butik
Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos Kondomkungen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Ceylor
- Kategori
- Kondomer
- EAN
- 7614700028795
EAN: 7614700028795
Jämför priser
1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Ceylor Extra feeling 6-pack till lägsta pris — 69 kr hos Kondomkungen.se.
- Jämför 1 butik som säljer Ceylor och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom kondomer — lager och frakt uppdateras löpande.
Ceylor Extra feeling 6-pack jämförs hos 1 butik. Priset är 69 kr hos samtliga butiker just nu.
Finns i lager hos 1 av 1 butik just nu.
Om produkten (från tillverkaren)
Om Ceylor Extra feeling 6-pack
Ceylor Extra feeling 6-pack från Ceylor hör hemma i kategorin kondomer och är ett populärt val bland användare som söker efter just kondomer. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska kondomer — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Ceylor Extra feeling 6-pack
- Vad kostar Ceylor Extra feeling 6-pack?
- Ceylor Extra feeling 6-pack kostar 69 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
- Var är produkten billigast?
- Ceylor Extra feeling 6-pack är billigast hos Kondomkungen.se för 69 kr.
- Finns den i lager?
- Ceylor Extra feeling 6-pack finns i lager hos 1 av 1 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Ceylor Extra feeling 6-pack med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för kondomer. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Ceylor Extra feeling 6-pack är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Kondomer
Bästa pris
69 kr hos Kondomkungen.se








