Clear Adjustable Chastity Cage Kyskhetsbur
Lägsta pris 259 kr hos 1 butik
Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos BlushMe.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Cocklock
- Färg
- Transparent
- Mått
- 8 cm
- Kategori
- Kyskhetsburar
- EAN
- 3662811038169
EAN: 3662811038169
Jämför priser
1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Clear Adjustable Chastity Cage Kyskhetsbur till lägsta pris — 259 kr hos BlushMe.se.
- Jämför 1 butik som säljer Cocklock och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom kyskhetsburar — lager och frakt uppdateras löpande.
Clear Adjustable Chastity Cage Kyskhetsbur jämförs hos 1 butik. Priset är 259 kr hos samtliga butiker just nu.
Finns i lager hos 1 av 1 butik just nu.
Om produkten (från tillverkaren)
The Clear Chastity Cage från varumärket CockLock är det perfekta BDSM-tillbehöret för att låsa in din partner. Konstruktionen består av en styv penisbur som mäter minst 8 cm och max 12 cm beroende på installationen. Innerdiameter 3,5 cm.
Clear Adjustable Chastity Cage Kyskhetsbur är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.
Om Clear Adjustable Chastity Cage Kyskhetsbur
Clear Adjustable Chastity Cage Kyskhetsbur från Cocklock hör hemma i kategorin kyskhetsburar och är ett populärt val bland användare som söker efter just kyskhetsburar. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska kyskhetsburar — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Clear Adjustable Chastity Cage Kyskhetsbur
- Vad kostar Clear Adjustable Chastity Cage Kyskhetsbur?
- Clear Adjustable Chastity Cage Kyskhetsbur kostar 259 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
- Var är produkten billigast?
- Clear Adjustable Chastity Cage Kyskhetsbur är billigast hos BlushMe.se för 259 kr.
- Finns den i lager?
- Clear Adjustable Chastity Cage Kyskhetsbur finns i lager hos 1 av 1 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Clear Adjustable Chastity Cage Kyskhetsbur med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för kyskhetsburar. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Clear Adjustable Chastity Cage Kyskhetsbur är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Kyskhetsburar



Bästa pris
259 kr hos BlushMe.se





