Cocklock Spike Cock Metal Chastity Cage 45 mm
Lägsta pris 329 kr hos 2 butiker
Prisjämförelse från 2 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos SexleksakerOutlet.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Material
- Metall
- Mått
- 45 mm
- Kategori
- Kyskhetsburar
- EAN
- 3662811574971
EAN: 3662811574971
Jämför priser
2 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
- Bästa pris

SexleksakerOutlet.se
Slut i lagerFrakt 29 krLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Se pris →329 kr
+ frakt 29 kr

Vuxen.se
Slut i lagerFri fraktLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Fri frakt över 799 kr (470 kr kvar)
Till butik →329 kr
fri frakt
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Cocklock Spike Cock Metal Chastity Cage 45 mm till lägsta pris — 329 kr hos SexleksakerOutlet.se.
- Jämför 2 butiker och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom kyskhetsburar — lager och frakt uppdateras löpande.
Cocklock Spike Cock Metal Chastity Cage 45 mm jämförs hos 2 butiker. Priset är 329 kr hos samtliga butiker just nu.
Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.
Om Cocklock Spike Cock Metal Chastity Cage 45 mm
Cocklock Spike Cock Metal Chastity Cage 45 mm är ett populärt val bland användare som söker efter kyskhetsburar. Vi jämför priset hos 2 svenska butiker — just nu från 329 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska kyskhetsburar — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Cocklock Spike Cock Metal Chastity Cage 45 mm
- Vad kostar Cocklock Spike Cock Metal Chastity Cage 45 mm?
- Cocklock Spike Cock Metal Chastity Cage 45 mm kostar 329 kr hos samtliga 2 butiker vi jämför.
- Var är produkten billigast?
- Cocklock Spike Cock Metal Chastity Cage 45 mm är billigast hos SexleksakerOutlet.se för 329 kr.
- Finns den i lager?
- Just nu är Cocklock Spike Cock Metal Chastity Cage 45 mm slut i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Cocklock Spike Cock Metal Chastity Cage 45 mm med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för kyskhetsburar. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Cocklock Spike Cock Metal Chastity Cage 45 mm är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Kyskhetsburar



Bästa pris
329 kr hos SexleksakerOutlet.se




