Cosmic Pulse Prostate Massager Prostatastimulator
Lägsta pris 549 kr hos 3 butiker
Prisjämförelse från 3 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos SexleksakerOutlet.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Sustainable Pleasure
- Mått
- 12 cm
- Kategori
- Skönare Sex
- EAN
- 7340040409832
EAN: 7340040409832
Jämför priser
3 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
- Bästa pris

SexleksakerOutlet.se
Slut i lagerFri fraktLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Se pris →549 kr
fri frakt

BlushMe.se
Slut i lagerFri fraktLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Till butik →549 kr
fri frakt

Vuxen.se
Slut i lagerFri fraktLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Fri frakt över 799 kr (250 kr kvar)
Till butik →549 kr
fri frakt
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Cosmic Pulse Prostate Massager Prostatastimulator till lägsta pris — 549 kr hos SexleksakerOutlet.se.
- Jämför 3 butiker som säljer Sustainable Pleasure och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom skönare sex — lager och frakt uppdateras löpande.
Cosmic Pulse Prostate Massager Prostatastimulator jämförs hos 3 butiker. Priset är 549 kr hos samtliga butiker just nu.
Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför.
Om produkten (från tillverkaren)
Upplev en förhöjd njutning med denna prostatamassör, designad för intuitiv användning och optimal njutning. Denna sofistikerade leksak är utformad för att rikta in sig på prostatan med precision, vilket säkerställer en djupt tillfredsställande upplevelse.
Med 12 cm införbar längd är leksakens ergonomiska design perfekt konturerad för att passa kroppens form, vilket ger komfort samtidigt som intensiv stimulering levereras. Produkten är utrustad med 10 vibrationslägen, från ett mjukt surr till kraftfulla pulseringar, vilket låter dig personifiera din njutning med ett knapptryck.
Den trådlösa fjärrkontrollen erbjuder bekvämlighet och mångsidighet. Den ger enkel kontroll över leksakens vibrationer, vilket gör det enkelt att växla mellan lägen eller justera intensiteten i stundens hetta. Oavsett om den används ensam eller med en partner, säkerställer fjärrkontrollen att din upplevelse är sömlös och handsfree.
Tillverkad av premiummaterial är denna prostatamassör både kroppssäker och vattentät. Det högkvalitativa silikonet är mjuk vid beröring men ändå fast, vilket säkerställer en bekväm och hygienisk upplevelse varje gång.
Kompakt, diskret och uppladdningsbar, denna vuxenleksak är lika praktisk för resor som för hemmabruk. Den erbjuder en tyst men kraftfull motor, så du kan förlusta dig i din personliga tid utan oönskat ljud.
Denna prostatamassör är inte bara ett verktyg för njutning utan också ett medel för att främja personlig hälsa och välbefinnande. Den är designad för dem som söker ett sofistikerat, effektivt och njutbart sätt att förbättra sin personliga utforskning.
Cosmic Pulse Prostate Massager Prostatastimulator är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.
Om Cosmic Pulse Prostate Massager Prostatastimulator
Cosmic Pulse Prostate Massager Prostatastimulator från Sustainable Pleasure hör hemma i kategorin skönare sex och är ett populärt val bland användare som söker efter just skönare sex. Vi jämför priset hos 3 svenska butiker — just nu från 549 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska skönare sex — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Cosmic Pulse Prostate Massager Prostatastimulator
- Vad kostar Cosmic Pulse Prostate Massager Prostatastimulator?
- Cosmic Pulse Prostate Massager Prostatastimulator kostar 549 kr hos samtliga 3 butiker vi jämför.
- Var är produkten billigast?
- Cosmic Pulse Prostate Massager Prostatastimulator är billigast hos SexleksakerOutlet.se för 549 kr.
- Finns den i lager?
- Just nu är Cosmic Pulse Prostate Massager Prostatastimulator slut i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Cosmic Pulse Prostate Massager Prostatastimulator med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för skönare sex. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Cosmic Pulse Prostate Massager Prostatastimulator är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Skönare Sex
Nytt
NyttMagic Motion
Magic Motion Magic Ponder Vibrator med Slick- och G-punktsstimulering - Bordeaux
Från
899 kr
1 butik
Nytt
Nytt
NyttBästa pris
549 kr hos SexleksakerOutlet.se

