Suspender Tights (Storlek: Medium)
Lägsta pris 199 kr hos 2 butiker
⭐ Lägsta pris någonsin (30 dagar)Prisjämförelse från 2 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos Sinful.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Cottelli Collection
- Material
- Spets
- Kategori
- Sexleksaker för Par
- EAN
- 4024144441129
EAN: 4024144441129
Jämför priser
2 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
- Bästa pris

Sinful.se
I lagerFrakt 35 krLeverans: 1–3 vardagar
Se pris →199 kr
+ frakt 35 kr
Spara 50 kr! 
Intima.se
Slut i lagerFrakt 59 krLeverans: 2–4 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Fri frakt över 995 kr (746 kr kvar)
Till butik →249 kr
+ frakt 59 kr
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Suspender Tights (Storlek: Medium) till lägsta pris — 199 kr hos Sinful.se.
- Jämför 2 butiker som säljer Cottelli Collection och få diskret leverans direkt hem.
- Du sparar upp till 50 kr genom att välja rätt butik.
Suspender Tights (Storlek: Medium) jämförs hos 2 butiker. Lägsta pris är 199 kr hos Sinful.se, högsta 249 kr hos Intima.se — en prisskillnad på 50 kr.
Finns i lager hos 1 av 2 butiker just nu.
Om produkten (från tillverkaren)
Sensuella strumpbyxor som både utstrålar romantik och viskar om att du har en syndig kväll att se fram emot!
Sammetslena och mjuka strumpbyxor med en spännande design som ger dig både klass och erotik. Under en klänning eller kjol ser de bara ut som ett par stilrena svarta strumpbyxor, men om man lyfter på tygstycket finner man en överraskning. Nämligen att de är strategiskt utskurna både fram, bak och över höftpartierna för att dig full tillgång till dina godbitar. Öppningarna är dessutom kantade med vacker spets som ackompanjerar din kropp på ett fantastiskt vis. I midjan är de försedda med ett extra brett och mjukt band som adderar både stil och komfort!
Helt enkelt ett måste för alla fresterskor där ute!
Material: 92% polyamid, 8% elastan
Om Suspender Tights (Storlek: Medium)
Suspender Tights (Storlek: Medium) från Cottelli Collection hör hemma i kategorin sexleksaker för par och är ett populärt val bland användare som söker efter just sexleksaker för par. Vi jämför priset hos 2 svenska butiker — just nu från 199 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska sexleksaker för par — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
För lite prishistorik för att rita en graf ännu — kom tillbaka om några dagar.
Vanliga frågor om Suspender Tights (Storlek: Medium)
- Vad kostar Suspender Tights (Storlek: Medium)?
- Priset varierar mellan 199 kr och 249 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 199 kr.
- Var är produkten billigast?
- Suspender Tights (Storlek: Medium) är billigast hos Sinful.se för 199 kr.
- Finns den i lager?
- Suspender Tights (Storlek: Medium) finns i lager hos 1 av 2 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Suspender Tights (Storlek: Medium) med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för sexleksaker för par. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Suspender Tights (Storlek: Medium) är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Sexleksaker för Par






⭐ Lägsta pris någonsin
199 kr hos Sinful.se

