Crazy Bull

Crazy Bull Vibro Masturbator Vagina & Ass Sexdocka

Lägsta pris 695 kr hos 2 butiker

Prisjämförelse från 2 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos BlushMe.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Crazy Bull Vibro Masturbator Vagina & Ass Sexdocka

Snabbfakta

Varumärke
Crazy Bull
Mått
21 cm
Kategori
Sexdockor
EAN
6959532319644

EAN: 6959532319644

Jämför priser

2 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Crazy Bull Vibro Masturbator Vagina & Ass Sexdocka till lägsta pris — 695 kr hos BlushMe.se.
  • Jämför 2 butiker som säljer Crazy Bull och få diskret leverans direkt hem.
  • Du sparar upp till 100 kr genom att välja rätt butik.

Crazy Bull Vibro Masturbator Vagina & Ass Sexdocka jämförs hos 2 butiker. Lägsta pris är 695 kr hos BlushMe.se, högsta 795 kr hos Vuxen.se — en prisskillnad på 100 kr.

Finns i lager hos 2 av 2 butiker just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

Gillar du tight, snygg och realistisk onani? Då passar denna lösvaginan som är tillverkad i mjukt och skönt realistiskt material.

  • Njut av en intensiv upplevelse med denna vibrerande underdel med öppning för vaginal och analt sex
  • Styr enkelt vibrationerna med medföljande kontroll
  • Tillverkad av supermjuk material för den ultimata känslan
  • Batteridrivna vibrationer (3 x AAA)
  • Storlek 21 cm x 22,5 cm x 13 cm
  • Vikt 2,9 kg

Crazy Bull Vibro Masturbator Vagina & Ass Sexdocka är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.

Om Crazy Bull Vibro Masturbator Vagina & Ass Sexdocka

Crazy Bull Vibro Masturbator Vagina & Ass Sexdocka från Crazy Bull hör hemma i kategorin sexdockor och är ett populärt val bland användare som söker efter just sexdockor. Vi jämför priset hos 2 svenska butiker — just nu från 695 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska sexdockor — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Crazy Bull Vibro Masturbator Vagina & Ass Sexdocka

Vad kostar Crazy Bull Vibro Masturbator Vagina & Ass Sexdocka?
Priset varierar mellan 695 kr och 795 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 695 kr.
Var är produkten billigast?
Crazy Bull Vibro Masturbator Vagina & Ass Sexdocka är billigast hos BlushMe.se för 695 kr.
Finns den i lager?
Crazy Bull Vibro Masturbator Vagina & Ass Sexdocka finns i lager hos 2 av 2 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör Crazy Bull Vibro Masturbator Vagina & Ass Sexdocka med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för sexdockor. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Crazy Bull Vibro Masturbator Vagina & Ass Sexdocka är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Sexdockor

Visa alla →

Bästa pris

695 kr hos BlushMe.se

Billigaste på BlushMe.se