CUPE Inspector Midnight Rabbit Vibrator Cool Cyan Rabbitvibrator
Lägsta pris 249 kr hos 1 butik
Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos BlushMe.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Cupe
- Material
- Silikon
- Mått
- 21 cm
- Kategori
- Skönare Sex
- EAN
- 4260458850237
EAN: 4260458850237
Jämför priser
1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du CUPE Inspector Midnight Rabbit Vibrator Cool Cyan Rabbitvibrator till lägsta pris — 249 kr hos BlushMe.se.
- Jämför 1 butik som säljer Cupe och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom skönare sex — lager och frakt uppdateras löpande.
CUPE Inspector Midnight Rabbit Vibrator Cool Cyan Rabbitvibrator jämförs hos 1 butik. Priset är 249 kr hos samtliga butiker just nu.
Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Om produkten (från tillverkaren)
Leksaken har 10 spännande vibrationsprogram för dig att prova på. För g-punktstimulering , har vibratorn en stimulerande och böjt skaft, som förs in försiktigt för att pressas mot den övre vaginala väggen.
Översikt:
- Material: Medicinsk silikon, ABS
- Stänksäker
- Total längd: 21 cm, penetrerande längd 18 cm
- Diameter: 3 till 3,5 cm
- 2 x AAA-batterier krävs (ingår ej)
- För inre- och yttre stimulering
- Med en speciell G-punkt- och räfflande stimulering
CUPE Inspector Midnight Rabbit Vibrator Cool Cyan Rabbitvibrator är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.
Om CUPE Inspector Midnight Rabbit Vibrator Cool Cyan Rabbitvibrator
CUPE Inspector Midnight Rabbit Vibrator Cool Cyan Rabbitvibrator från Cupe hör hemma i kategorin skönare sex och är ett populärt val bland användare som söker efter just skönare sex. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska skönare sex — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om CUPE Inspector Midnight Rabbit Vibrator Cool Cyan Rabbitvibrator
- Vad kostar CUPE Inspector Midnight Rabbit Vibrator Cool Cyan Rabbitvibrator?
- CUPE Inspector Midnight Rabbit Vibrator Cool Cyan Rabbitvibrator kostar 249 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
- Var är produkten billigast?
- CUPE Inspector Midnight Rabbit Vibrator Cool Cyan Rabbitvibrator är billigast hos BlushMe.se för 249 kr.
- Finns den i lager?
- Just nu är CUPE Inspector Midnight Rabbit Vibrator Cool Cyan Rabbitvibrator slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör CUPE Inspector Midnight Rabbit Vibrator Cool Cyan Rabbitvibrator med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för skönare sex. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- CUPE Inspector Midnight Rabbit Vibrator Cool Cyan Rabbitvibrator är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Skönare Sex
Nytt
NyttMagic Motion
Magic Motion Magic Ponder Vibrator med Slick- och G-punktsstimulering - Bordeaux
Från
899 kr
1 butik
Nytt
Nytt
NyttBästa pris
249 kr hos BlushMe.se


