21 Sextury

Cupless strappy g-string teddy

Lägsta pris 229 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos SexleksakerOutlet.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Cupless strappy g-string teddy

Snabbfakta

Varumärke
21 Sextury
Material
Nylon
Kategori
Underkläder (dam)

EAN: s:6da24fd5:SXOUTL-539567

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Cupless strappy g-string teddy till lägsta pris — 229 kr hos SexleksakerOutlet.se.
  • Jämför 1 butik som säljer 21 Sextury och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom underkläder (dam) — lager och frakt uppdateras löpande.

Cupless strappy g-string teddy jämförs hos 1 butik. Priset är 229 kr hos samtliga butiker just nu.

Finns i lager hos 1 av 1 butik just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

Scalloped spets teddy utan BH-kupor, string.Storlek: One SizeMaterial: 93% POLYAMIDE/NYLON 7% SPANDEX

Om Cupless strappy g-string teddy

Cupless strappy g-string teddy från 21 Sextury hör hemma i kategorin underkläder (dam) och är ett populärt val bland användare som söker efter just underkläder (dam). Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska underkläder (dam) — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Cupless strappy g-string teddy

Vad kostar Cupless strappy g-string teddy?
Cupless strappy g-string teddy kostar 229 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
Cupless strappy g-string teddy är billigast hos SexleksakerOutlet.se för 229 kr.
Finns den i lager?
Cupless strappy g-string teddy finns i lager hos 1 av 1 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör Cupless strappy g-string teddy med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för underkläder (dam). Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Cupless strappy g-string teddy är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Underkläder (dam)

Visa alla →

Bästa pris

229 kr hos SexleksakerOutlet.se

Billigaste på SexleksakerOutlet.se