King Cock Dildo 22 cm
Lägsta pris 383 kr hos 3 butiker
⭐ Lägsta pris någonsin (30 dagar)Prisjämförelse från 3 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos Vuxen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Pipedream King Cock
- Mått
- 22 cm
- Kategori
- Dildos
- EAN
- 603912350166
EAN: 603912350166
Jämför priser
3 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
- Bästa pris

Vuxen.se
I lagerFri fraktLeverans: 1–3 vardagar
Fri frakt över 799 kr (416 kr kvar)
Se pris →383 kr
fri frakt
Spara 116 kr! 
Sinful.se
Slut i lagerFrakt 35 krLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Till butik →399 kr
+ frakt 35 kr

Lastbryggan.se
Slut i lagerFrakt 49 krLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Till butik →499 kr
+ frakt 49 kr
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du King Cock Dildo 22 cm till lägsta pris — 383 kr hos Vuxen.se.
- Jämför 3 butiker som säljer Pipedream King Cock och få diskret leverans direkt hem.
- Du sparar upp till 116 kr genom att välja rätt butik.
King Cock Dildo 22 cm jämförs hos 3 butiker. Lägsta pris är 383 kr hos Vuxen.se, högsta 499 kr hos Lastbryggan.se — en prisskillnad på 116 kr.
Finns i lager hos 1 av 3 butiker just nu.
Om produkten (från tillverkaren)
Om King Cock Dildo 22 cm
King Cock Dildo 22 cm från Pipedream King Cock hör hemma i kategorin dildos och är ett populärt val bland användare som söker efter just dildos. Vi jämför priset hos 3 svenska butiker — just nu från 383 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska dildos — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Priset har sjunkit 16 kr den senaste månaden.
Lägsta noterade pris de senaste 30 dagarna var 383 kr.
Vanliga frågor om King Cock Dildo 22 cm
- Vad kostar King Cock Dildo 22 cm?
- Priset varierar mellan 383 kr och 499 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 383 kr.
- Var är produkten billigast?
- King Cock Dildo 22 cm är billigast hos Vuxen.se för 383 kr.
- Finns den i lager?
- King Cock Dildo 22 cm finns i lager hos 1 av 3 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör King Cock Dildo 22 cm med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för dildos. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- King Cock Dildo 22 cm är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Dildos
Nytt
Nytt
Nytt
Nytt
Nytt
Nytt⭐ Lägsta pris någonsin
383 kr hos Vuxen.se
