Fetish And Fashion Lilith Collar
Lägsta pris 399 kr hos 2 butiker
Prisjämförelse från 2 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos Intima.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Ns Novelties
- Material
- Metall
- Kategori
- Fetish Leksaker
- EAN
- 657447108785
EAN: 657447108785
Jämför priser
2 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
- Bästa pris

Intima.se
I lagerFrakt 59 krLeverans: 2–4 vardagar
Fri frakt över 995 kr (596 kr kvar)
Se pris →399 kr
+ frakt 59 kr
Spara 9 kr! 
Mshop.se
Slut i lagerFrakt 39 krLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Fri frakt över 999 kr (591 kr kvar)
Till butik →408 kr
+ frakt 39 kr
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Fetish And Fashion Lilith Collar till lägsta pris — 399 kr hos Intima.se.
- Jämför 2 butiker som säljer Ns Novelties och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom fetish leksaker — lager och frakt uppdateras löpande.
Fetish And Fashion Lilith Collar jämförs hos 2 butiker. Lägsta pris är 399 kr hos Intima.se, högsta 408 kr hos Mshop.se — en prisskillnad på 9 kr.
Finns i lager hos 1 av 2 butiker just nu.
Billigast totalt inklusive frakt blir Mshop.se på 447 kr.
Om produkten (från tillverkaren)
Om Fetish And Fashion Lilith Collar
Fetish And Fashion Lilith Collar från Ns Novelties hör hemma i kategorin fetish leksaker och är ett populärt val bland användare som söker efter just fetish leksaker. Vi jämför priset hos 2 svenska butiker — just nu från 399 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska fetish leksaker — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Fetish And Fashion Lilith Collar
- Vad kostar Fetish And Fashion Lilith Collar?
- Priset varierar mellan 399 kr och 408 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 399 kr.
- Var är produkten billigast?
- Fetish And Fashion Lilith Collar är billigast hos Intima.se för 399 kr.
- Finns den i lager?
- Fetish And Fashion Lilith Collar finns i lager hos 1 av 2 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Fetish And Fashion Lilith Collar med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för fetish leksaker. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Fetish And Fashion Lilith Collar är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Fetish Leksaker
Bästa pris
399 kr hos Intima.se

