Cottelli Collection Bondage

Fetish Body Med Höfthållareband

Lägsta pris 549 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Vuxen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Fetish Body Med Höfthållareband

Snabbfakta

Varumärke
Cottelli Collection Bondage
Material
Metall
Kategori
Fetish Leksaker
EAN
4024144377480

EAN: 4024144377480

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Fetish Body Med Höfthållareband till lägsta pris — 549 kr hos Vuxen.se.
  • Jämför 1 butik som säljer Cottelli Collection Bondage och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom fetish leksaker — lager och frakt uppdateras löpande.

Fetish Body Med Höfthållareband jämförs hos 1 butik. Priset är 549 kr hos samtliga butiker just nu.

Finns i lager hos 1 av 1 butik just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

Genomskinlig och öppen body som framkallar total förförelse!

Detta sexiga plagg med öppna kupor och strumpeband är gjort i powernet och spets, med vackra detaljer i metall och wetlook. En avtagbar, stimulerande kedja går över den öppna grenen. Både axelbanden och strumpebanden är justerbara och avtagbara. Handbojorna är fästa genom korta kedjor vid låret.

Material: 90% polyamid, 10% elastan. Wetlook: 92% polyester, 8% elastan.

Om Fetish Body Med Höfthållareband

Fetish Body Med Höfthållareband från Cottelli Collection Bondage hör hemma i kategorin fetish leksaker och är ett populärt val bland användare som söker efter just fetish leksaker. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska fetish leksaker — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Fetish Body Med Höfthållareband

Vad kostar Fetish Body Med Höfthållareband?
Fetish Body Med Höfthållareband kostar 549 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
Fetish Body Med Höfthållareband är billigast hos Vuxen.se för 549 kr.
Finns den i lager?
Fetish Body Med Höfthållareband finns i lager hos 1 av 1 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör Fetish Body Med Höfthållareband med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för fetish leksaker. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Fetish Body Med Höfthållareband är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Fetish Leksaker

Visa alla →

Bästa pris

549 kr hos Vuxen.se

Billigaste på Vuxen.se