Pipedream Beginners Penetrix Strap-on 15cm Strap-on med sele
Lägsta pris 349 kr hos 3 butiker
Prisjämförelse från 3 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos Mshop.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Pipedream
- Material
- Latex
- Mått
- 15 cm
- Kategori
- Strap-ons
- EAN
- 603912263121
EAN: 603912263121
Jämför priser
3 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
- Bästa pris

Mshop.se
I lagerFrakt 39 krLeverans: 1–3 vardagar
Fri frakt över 999 kr (650 kr kvar)
Se pris →349 kr
+ frakt 39 kr

Sinful.se
I lagerFrakt 35 krLeverans: 1–3 vardagar
Till butik →399 kr
+ frakt 35 kr

BlushMe.se
Slut i lagerFrakt 29 krLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Till butik →279 kr
+ frakt 29 kr
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Pipedream Beginners Penetrix Strap-on 15cm Strap-on med sele till lägsta pris — 349 kr hos BlushMe.se.
- Jämför 3 butiker som säljer Pipedream och få diskret leverans direkt hem.
- Du sparar upp till 120 kr genom att välja rätt butik.
Pipedream Beginners Penetrix Strap-on 15cm Strap-on med sele jämförs hos 3 butiker. Lägsta pris är 279 kr hos BlushMe.se, högsta 399 kr hos Sinful.se — en prisskillnad på 120 kr.
Finns i lager hos 2 av 3 butiker just nu.
Om produkten (från tillverkaren)
- Tillverkad i PVC/latex
- Justerbar sele i vinylmaterial
- Enkel att rengöra
- Längd 15 cm
Pipedream Beginners Penetrix Strap-on 15cm Strap-on med sele är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.
Om Pipedream Beginners Penetrix Strap-on 15cm Strap-on med sele
Pipedream Beginners Penetrix Strap-on 15cm Strap-on med sele från Pipedream hör hemma i kategorin strap-ons och är ett populärt val bland användare som söker efter just strap-ons. Vi jämför priset hos 3 svenska butiker — just nu från 349 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska strap-ons — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Pipedream Beginners Penetrix Strap-on 15cm Strap-on med sele
- Vad kostar Pipedream Beginners Penetrix Strap-on 15cm Strap-on med sele?
- Priset varierar mellan 279 kr och 399 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 279 kr.
- Var är produkten billigast?
- Pipedream Beginners Penetrix Strap-on 15cm Strap-on med sele är billigast hos BlushMe.se för 279 kr.
- Finns den i lager?
- Pipedream Beginners Penetrix Strap-on 15cm Strap-on med sele finns i lager hos 2 av 3 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Pipedream Beginners Penetrix Strap-on 15cm Strap-on med sele med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för strap-ons. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Pipedream Beginners Penetrix Strap-on 15cm Strap-on med sele är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Strap-ons
Nytt



Bästa pris
349 kr hos Mshop.se


