First. Kinky [S]Experience Starter Set Bondage paket
Lägsta pris 349 kr hos 4 butiker
⭐ Lägsta pris någonsin (30 dagar)Prisjämförelse från 4 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos BlushMe.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti
![First. Kinky [S]Experience Starter Set Bondage paket](https://res.cloudinary.com/cha-mak/image/upload/v1748480934/qihlbqr0ogankxrhnf8i.webp)
Snabbfakta
- Varumärke
- Loveboxxx
- Storlek
- S
- Kategori
- Lätt Bondage
- EAN
- 8719934003903
EAN: 8719934003903
Jämför priser
4 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
- Bästa pris

BlushMe.se
I lagerFrakt 29 krLeverans: 1–3 vardagar
Se pris →349 kr
+ frakt 29 kr
Spara 180 kr! 
Vuxen.se
I lagerFri fraktLeverans: 1–3 vardagar
Fri frakt över 799 kr (304 kr kvar)
Till butik →495 kr
fri frakt

Mshop.se
I lagerFrakt 39 krLeverans: 1–3 vardagar
Fri frakt över 999 kr (500 kr kvar)
Till butik →499 kr
+ frakt 39 kr

Lustly.se
Slut i lagerFrakt 49 krLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Fri frakt över 799 kr (270 kr kvar)
Till butik →529 kr
+ frakt 49 kr
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du First. Kinky [S]Experience Starter Set Bondage paket till lägsta pris — 349 kr hos BlushMe.se.
- Jämför 4 butiker som säljer Loveboxxx och få diskret leverans direkt hem.
- Du sparar upp till 180 kr genom att välja rätt butik.
First. Kinky [S]Experience Starter Set Bondage paket jämförs hos 4 butiker. Lägsta pris är 349 kr hos BlushMe.se, högsta 529 kr hos Lustly.se — en prisskillnad på 180 kr.
Finns i lager hos 3 av 4 butiker just nu.
Om produkten (från tillverkaren)
First. Kinky (S) Experience Set är den perfekta startboxen för alla som är nyfikna på BDSM men har liten eller ingen erfarenhet. Lådan är idealisk för par och har ett överraskande och komplett innehåll för många spännande kvällar i sovrummet. Den vackra designen gör denna låda till en perfekt present att ge eller ta emot.
I lådan hittar du många vackra saker att teasa och skämma bort varandra med. Ge varandra en avslappnande massage med det ljuvligt doftande massageljuset. Förblinda och ta kommando över din partner med ögonbindeln och satinbanden. Använd floggern för en retande smisk på rumpan. Stimulera huden med fjäderkittlaren. Upptäck hur mycket intensitet du kan tolerera med de justerbara bröstvårtsklämmorna eller förneka alla försök att bryta sig loss från bindningstejpen. Setet innehåller också en kraftfull bulletvibrator för underbar stimulering på alla dina favoritkroppsdelar. Den omfattande och ärligt skrivna manualen (på engelska) skapades i samarbete med en erfaren sexolog och är fylld med förklaringar, vad man inte bör göra och gör dig säker nog att starta denna nya upptäcktsresa!
Ingredienser vegansk massageljus: Sojavax, Kokosvax, Avacado -olja, Sheasmör, Blandad nötolja, E -vitamin, C -vitamin.
OBS! Använd inte massageljuset på de intima områdena. Oljan är inte heller lämplig för oralt intag.
First. Kinky [S]Experience Starter Set Bondage paket är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.
Om First. Kinky [S]Experience Starter Set Bondage paket
First. Kinky [S]Experience Starter Set Bondage paket från Loveboxxx hör hemma i kategorin lätt bondage och är ett populärt val bland användare som söker efter just lätt bondage. Vi jämför priset hos 4 svenska butiker — just nu från 349 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska lätt bondage — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Lägsta noterade pris de senaste 30 dagarna var 529 kr.
Vanliga frågor om First. Kinky [S]Experience Starter Set Bondage paket
- Vad kostar First. Kinky [S]Experience Starter Set Bondage paket?
- Priset varierar mellan 349 kr och 529 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 349 kr.
- Var är produkten billigast?
- First. Kinky [S]Experience Starter Set Bondage paket är billigast hos BlushMe.se för 349 kr.
- Finns den i lager?
- First. Kinky [S]Experience Starter Set Bondage paket finns i lager hos 3 av 4 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör First. Kinky [S]Experience Starter Set Bondage paket med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för lätt bondage. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- First. Kinky [S]Experience Starter Set Bondage paket är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Lätt Bondage
⭐ Lägsta pris någonsin
349 kr hos BlushMe.se







