Vince & Michaels

Fizzy Tropical Wine Delight Warming Massage 50ml Massageolja

Lägsta pris 59 kr hos 3 butiker

Prisjämförelse från 3 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Vuxen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Fizzy Tropical Wine Delight Warming Massage 50ml Massageolja

Snabbfakta

Varumärke
Vince & Michaels
Mått
50 ml
Kategori
Förspel & Massage
EAN
7350028785339

EAN: 7350028785339

Jämför priser

3 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Fizzy Tropical Wine Delight Warming Massage 50ml Massageolja till lägsta pris — 59 kr hos Vuxen.se.
  • Jämför 3 butiker som säljer Vince & Michaels och få diskret leverans direkt hem.
  • Du sparar upp till 20 kr genom att välja rätt butik.

Fizzy Tropical Wine Delight Warming Massage 50ml Massageolja jämförs hos 3 butiker. Lägsta pris är 59 kr hos Vuxen.se, högsta 79 kr hos SexleksakerOutlet.se — en prisskillnad på 20 kr.

Finns i lager hos 3 av 3 butiker just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

Vince & Michaels smaksatta massageolja är perfekt för par som vill trappa upp den erotiska stämningen i sovrummet.

Denna härliga olja smakar av härlig ‘Tropical Wine’. Gjord av de bästa veganska ingredienserna, med kärlek och omsorg i södra Sverige.


Fizzy Tropical Wine Delight Warming Massage 50ml Massageolja är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.

Om Fizzy Tropical Wine Delight Warming Massage 50ml Massageolja

Fizzy Tropical Wine Delight Warming Massage 50ml Massageolja från Vince & Michaels hör hemma i kategorin förspel & massage och är ett populärt val bland användare som söker efter just förspel & massage. Vi jämför priset hos 3 svenska butiker — just nu från 59 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska förspel & massage — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Fizzy Tropical Wine Delight Warming Massage 50ml Massageolja

Vad kostar Fizzy Tropical Wine Delight Warming Massage 50ml Massageolja?
Priset varierar mellan 59 kr och 79 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 59 kr.
Var är produkten billigast?
Fizzy Tropical Wine Delight Warming Massage 50ml Massageolja är billigast hos Vuxen.se för 59 kr.
Finns den i lager?
Fizzy Tropical Wine Delight Warming Massage 50ml Massageolja finns i lager hos 3 av 3 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör Fizzy Tropical Wine Delight Warming Massage 50ml Massageolja med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för förspel & massage. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Fizzy Tropical Wine Delight Warming Massage 50ml Massageolja är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Förspel & Massage

Visa alla →

Bästa pris

59 kr hos Vuxen.se

Billigaste på Vuxen.se