Fleshlight Vattenbaserat Glidmedel 100 ml
Lägsta pris 109 kr hos 1 butik
Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos SexleksakerOutlet.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Fleshlight
- Mått
- 100 ml
- Kategori
- Onanileksaker
EAN: s:6da24fd5:FLLUBE100
Jämför priser
1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Fleshlight Vattenbaserat Glidmedel 100 ml till lägsta pris — 109 kr hos SexleksakerOutlet.se.
- Jämför 1 butik som säljer Fleshlight och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom onanileksaker — lager och frakt uppdateras löpande.
Fleshlight Vattenbaserat Glidmedel 100 ml jämförs hos 1 butik. Priset är 109 kr hos samtliga butiker just nu.
Finns i lager hos 1 av 1 butik just nu.
Om produkten (från tillverkaren)
Om Fleshlight Vattenbaserat Glidmedel 100 ml
Fleshlight Vattenbaserat Glidmedel 100 ml från Fleshlight hör hemma i kategorin onanileksaker och är ett populärt val bland användare som söker efter just onanileksaker. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska onanileksaker — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Fleshlight Vattenbaserat Glidmedel 100 ml
- Vad kostar Fleshlight Vattenbaserat Glidmedel 100 ml?
- Fleshlight Vattenbaserat Glidmedel 100 ml kostar 109 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
- Var är produkten billigast?
- Fleshlight Vattenbaserat Glidmedel 100 ml är billigast hos SexleksakerOutlet.se för 109 kr.
- Finns den i lager?
- Fleshlight Vattenbaserat Glidmedel 100 ml finns i lager hos 1 av 1 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Fleshlight Vattenbaserat Glidmedel 100 ml med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för onanileksaker. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Fleshlight Vattenbaserat Glidmedel 100 ml är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Onanileksaker
NyttVexor Masturbator Sucking, Thrusting & Vibration
Från
1 495 kr
✓ Fri frakt
1 butik
Nytt
Nytt
Bästa pris
109 kr hos SexleksakerOutlet.se




