Custom Bullets

Floral Bullet 10 Vibration Modes Bulletvibrator

Lägsta pris 249 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos BlushMe.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Floral Bullet 10 Vibration Modes Bulletvibrator

Snabbfakta

Varumärke
Custom Bullets
Material
Silikon
Mått
25 cm
Kategori
Skönare Sex
EAN
8435565912307

EAN: 8435565912307

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Floral Bullet 10 Vibration Modes Bulletvibrator till lägsta pris — 249 kr hos BlushMe.se.
  • Jämför 1 butik som säljer Custom Bullets och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom skönare sex — lager och frakt uppdateras löpande.

Floral Bullet 10 Vibration Modes Bulletvibrator jämförs hos 1 butik. Priset är 249 kr hos samtliga butiker just nu.

Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.

Om produkten (från tillverkaren)

  • Upptäck den nya kollektionen av bulletvibratorer från Custom Bullets ™
  • Stark motor som erbjuder hela 10 intensiva vibrationsfunktioner
  • Idealisk för klitorisstimulans, på egen hand eller tillsammans med en partner
  • Laddas smidigt & miljövänligt upp via USB-kabel (sladd medföljer)
  • Perfekt, smidig storlek att ta med sig på resan eller förvara i handväskan
  • Tillverkad i ftalatfri, hudvänlig silikon & ABS-plast och är dessutom vattensäker
  • Total längd 6,25 cm med en maximal diameter på 2 cm

Floral Bullet 10 Vibration Modes Bulletvibrator är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.

Om Floral Bullet 10 Vibration Modes Bulletvibrator

Floral Bullet 10 Vibration Modes Bulletvibrator från Custom Bullets hör hemma i kategorin skönare sex och är ett populärt val bland användare som söker efter just skönare sex. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska skönare sex — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Floral Bullet 10 Vibration Modes Bulletvibrator

Vad kostar Floral Bullet 10 Vibration Modes Bulletvibrator?
Floral Bullet 10 Vibration Modes Bulletvibrator kostar 249 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
Floral Bullet 10 Vibration Modes Bulletvibrator är billigast hos BlushMe.se för 249 kr.
Finns den i lager?
Just nu är Floral Bullet 10 Vibration Modes Bulletvibrator slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Hur rengör man produkten?
Rengör Floral Bullet 10 Vibration Modes Bulletvibrator med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för skönare sex. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Floral Bullet 10 Vibration Modes Bulletvibrator är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Skönare Sex

Visa alla →

Bästa pris

249 kr hos BlushMe.se

Billigaste på BlushMe.se