Fotfängsel - Läder
Lägsta pris 599 kr hos 2 butiker
Prisjämförelse från 2 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos Vuxen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Material
- Läder
- Mått
- 50 cm
- Kategori
- Fetishkläder
- EAN
- 4024144254088
EAN: 4024144254088
Jämför priser
2 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
- Bästa pris

Vuxen.se
I lagerFri fraktLeverans: 1–3 vardagar
Fri frakt över 799 kr (200 kr kvar)
Se pris →599 kr
fri frakt

Lastbryggan.se
Slut i lagerFrakt 49 krLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Till butik →229 kr
+ frakt 49 kr
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Fotfängsel - Läder till lägsta pris — 599 kr hos Lastbryggan.se.
- Jämför 2 butiker och få diskret leverans direkt hem.
- Du sparar upp till 370 kr genom att välja rätt butik.
Fotfängsel - Läder jämförs hos 2 butiker. Lägsta pris är 229 kr hos Lastbryggan.se, högsta 599 kr hos Vuxen.se — en prisskillnad på 370 kr.
Finns i lager hos 1 av 2 butiker just nu.
Om produkten (från tillverkaren)
Om Fotfängsel - Läder
Fotfängsel - Läder är ett populärt val bland användare som söker efter fetishkläder. Vi jämför priset hos 2 svenska butiker — just nu från 599 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska fetishkläder — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
För lite prishistorik för att rita en graf ännu — kom tillbaka om några dagar.
Vanliga frågor om Fotfängsel - Läder
- Vad kostar Fotfängsel - Läder?
- Priset varierar mellan 229 kr och 599 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 229 kr.
- Var är produkten billigast?
- Fotfängsel - Läder är billigast hos Lastbryggan.se för 229 kr.
- Finns den i lager?
- Fotfängsel - Läder finns i lager hos 1 av 2 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Fotfängsel - Läder med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för fetishkläder. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Fotfängsel - Läder är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Fetishkläder
Bästa pris
599 kr hos Vuxen.se


