Pipedream Icicles No. 73 Analplugg i glas
Lägsta pris 269 kr hos 3 butiker
⭐ Lägsta pris någonsin (30 dagar)Prisjämförelse från 3 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos SexleksakerOutlet.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Pipedream
- Material
- Glas
- Mått
- 9.2 cm
- Kategori
- Analleksaker
- EAN
- 603912747478
EAN: 603912747478
Jämför priser
3 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
- Bästa pris

SexleksakerOutlet.se
Slut i lagerFrakt 29 krLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Se pris →269 kr
+ frakt 29 kr
Spara 30 kr! 
BlushMe.se
Slut i lagerFrakt 29 krLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Till butik →269 kr
+ frakt 29 kr

Lustly.se
Slut i lagerFrakt 49 krLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Fri frakt över 799 kr (500 kr kvar)
Till butik →299 kr
+ frakt 49 kr
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Pipedream Icicles No. 73 Analplugg i glas till lägsta pris — 269 kr hos SexleksakerOutlet.se.
- Jämför 3 butiker som säljer Pipedream och få diskret leverans direkt hem.
- Du sparar upp till 30 kr genom att välja rätt butik.
Pipedream Icicles No. 73 Analplugg i glas jämförs hos 3 butiker. Lägsta pris är 269 kr hos SexleksakerOutlet.se, högsta 299 kr hos Lustly.se — en prisskillnad på 30 kr.
Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför.
Om produkten (från tillverkaren)
Tillverkad i handblåst och slitstarkt glas vilket gör den behaglig att föra in och ger den en bra tyngd och känslan av att vara ordentligt utfylld.
Analpluggar i glas från Pipedream är inte bara vackra och unika, de är väldigt sköna att använda eftersom materialet värms upp till din kroppstemperatur vid användning.
- Icicles No . 73 är en elegant och exklusiv analplugg
- Snygg och slät
- Varje glasplugg är unik
- Fantastisk för temperaturspel
- Längd 9,2cm
- Diameter 3cm
"Alla borde äga en analplugg i glas, för att ta fram vid speciella tillfällen..."
Pipedream Icicles No. 73 Analplugg i glas är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.
Om Pipedream Icicles No. 73 Analplugg i glas
Pipedream Icicles No. 73 Analplugg i glas från Pipedream hör hemma i kategorin analleksaker och är ett populärt val bland användare som söker efter just analleksaker. Vi jämför priset hos 3 svenska butiker — just nu från 269 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska analleksaker — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Lägsta noterade pris de senaste 30 dagarna var 299 kr.
Vanliga frågor om Pipedream Icicles No. 73 Analplugg i glas
- Vad kostar Pipedream Icicles No. 73 Analplugg i glas?
- Priset varierar mellan 269 kr och 299 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 269 kr.
- Var är produkten billigast?
- Pipedream Icicles No. 73 Analplugg i glas är billigast hos SexleksakerOutlet.se för 269 kr.
- Finns den i lager?
- Just nu är Pipedream Icicles No. 73 Analplugg i glas slut i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Pipedream Icicles No. 73 Analplugg i glas med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för analleksaker. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Pipedream Icicles No. 73 Analplugg i glas är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Analleksaker
Nytt
Nytt
Nytt
Nytt
⭐ Lägsta pris någonsin
269 kr hos SexleksakerOutlet.se

