Sustainable Pleasure

Intense Vibrating Tip Teaser Masturbator med vibration

Lägsta pris 299 kr hos 2 butiker

Prisjämförelse från 2 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos BlushMe.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Intense Vibrating Tip Teaser Masturbator med vibration

Snabbfakta

Varumärke
Sustainable Pleasure
Material
Silikon
Kategori
Onanileksaker
EAN
7340040400709

EAN: 7340040400709

Jämför priser

2 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Intense Vibrating Tip Teaser Masturbator med vibration till lägsta pris — 299 kr hos BlushMe.se.
  • Jämför 2 butiker som säljer Sustainable Pleasure och få diskret leverans direkt hem.
  • Du sparar upp till 100 kr genom att välja rätt butik.

Intense Vibrating Tip Teaser Masturbator med vibration jämförs hos 2 butiker. Lägsta pris är 299 kr hos BlushMe.se, högsta 399 kr hos Vuxen.se — en prisskillnad på 100 kr.

Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.

Om produkten (från tillverkaren)

Intense Vibrating Tip Teaser är en ollon masturbator med totalt 7 olika suglägen och 7 vibrationslägen, vilket ger dig möjlighet att anpassa stimuleringen efter dina preferenser. Den är utrustad med magnetisk laddning, vilket gör den enkel att ladda och använda. Med de olika sug- och vibrationslägena kan du experimentera och hitta den perfekta kombinationen för att uppnå maximal njutning.

Perfekt för både nybörjare och erfarna användare som vill utforska nya nivåer av njutning. Tillverkad av högkvalitativt silikon och ABS-material för att ge en mjuk och behaglig känsla.

Den magnetiska laddningen gör att du slipper krångliga kablar och kan ladda produkten smidigt och snabbt. Den är ergonomiskt utformad för att passa bekvämt i handen och är tystgående för en diskret användning. Oavsett om du vill ha en mjuk och sensuell massage eller en mer intensiv stimulering av ollonet, så kommer Intense Vibrating Tip Teaser att ge dig precis vad du behöver.

Utforska de olika lägena och upptäck en helt ny värld av njutning med denna fantastiska masturbator!


Intense Vibrating Tip Teaser Masturbator med vibration är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.

Om Intense Vibrating Tip Teaser Masturbator med vibration

Intense Vibrating Tip Teaser Masturbator med vibration från Sustainable Pleasure hör hemma i kategorin onanileksaker och är ett populärt val bland användare som söker efter just onanileksaker. Vi jämför priset hos 2 svenska butiker — just nu från 299 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska onanileksaker — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Intense Vibrating Tip Teaser Masturbator med vibration

Vad kostar Intense Vibrating Tip Teaser Masturbator med vibration?
Priset varierar mellan 299 kr och 399 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 299 kr.
Var är produkten billigast?
Intense Vibrating Tip Teaser Masturbator med vibration är billigast hos BlushMe.se för 299 kr.
Finns den i lager?
Just nu är Intense Vibrating Tip Teaser Masturbator med vibration slut i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.
Hur rengör man produkten?
Rengör Intense Vibrating Tip Teaser Masturbator med vibration med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för onanileksaker. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Intense Vibrating Tip Teaser Masturbator med vibration är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Onanileksaker

Visa alla →

Bästa pris

299 kr hos BlushMe.se

Billigaste på BlushMe.se