Ns Novelties Jelly Rancher

JELLY RANCHER T PLUG WAVE CLEAR

Lägsta pris 119 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos SexleksakerOutlet.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

JELLY RANCHER T PLUG WAVE CLEAR

Snabbfakta

Varumärke
Ns Novelties Jelly Rancher
Material
TPE
Färg
Transparent
Mått
3 cm
Kategori
Glidmedel

EAN: s:6da24fd5:NSN-0451-21

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du JELLY RANCHER T PLUG WAVE CLEAR till lägsta pris — 119 kr hos SexleksakerOutlet.se.
  • Jämför 1 butik som säljer Ns Novelties Jelly Rancher och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom glidmedel — lager och frakt uppdateras löpande.

JELLY RANCHER T PLUG WAVE CLEAR jämförs hos 1 butik. Priset är 119 kr hos samtliga butiker just nu.

Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.

Om produkten (från tillverkaren)

Analplugg med böljande formerJelly Rancher T-Plugs är den ultimata analpluggen som bjuder på både komfort och funktionalitet. Ergonomiskt utformad för praktiskt användande och för att hålla länge, mjuka och följsamma. Tillverkade av kroppssäkert TPE. Luktfri. Lämplig med alla typer av glidmedel.Smidig införsel och när du värmt upp så för du in resten av skaftet för att få förmimmande anal njutningFärg TtransparentMaterial TPELängd Total ca 10 cmDiameter på stavens bredaste ställe ca 3 cm, övre del ca 2 cm

Om JELLY RANCHER T PLUG WAVE CLEAR

JELLY RANCHER T PLUG WAVE CLEAR från Ns Novelties Jelly Rancher hör hemma i kategorin glidmedel och är ett populärt val bland användare som söker efter just glidmedel. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska glidmedel — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om JELLY RANCHER T PLUG WAVE CLEAR

Vad kostar JELLY RANCHER T PLUG WAVE CLEAR?
JELLY RANCHER T PLUG WAVE CLEAR kostar 119 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
JELLY RANCHER T PLUG WAVE CLEAR är billigast hos SexleksakerOutlet.se för 119 kr.
Finns den i lager?
Just nu är JELLY RANCHER T PLUG WAVE CLEAR slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Hur rengör man produkten?
Rengör JELLY RANCHER T PLUG WAVE CLEAR med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för glidmedel. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
JELLY RANCHER T PLUG WAVE CLEAR är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Glidmedel

Visa alla →

Bästa pris

119 kr hos SexleksakerOutlet.se

Billigaste på SexleksakerOutlet.se