Kiotos

Kiotos Chastity Cage Squares Black 45 mm Kyskhetsbur

Lägsta pris 329 kr hos 2 butiker

Prisjämförelse från 2 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos SexleksakerOutlet.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Kiotos Chastity Cage Squares Black 45 mm Kyskhetsbur

Snabbfakta

Varumärke
Kiotos
Material
Spets
Färg
Svart
Mått
45 mm
Kategori
Kyskhetsburar
EAN
8720246446548

EAN: 8720246446548

Jämför priser

2 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Kiotos Chastity Cage Squares Black 45 mm Kyskhetsbur till lägsta pris — 329 kr hos SexleksakerOutlet.se.
  • Jämför 2 butiker som säljer Kiotos och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom kyskhetsburar — lager och frakt uppdateras löpande.

Kiotos Chastity Cage Squares Black 45 mm Kyskhetsbur jämförs hos 2 butiker. Priset är 329 kr hos samtliga butiker just nu.

Finns i lager hos 2 av 2 butiker just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

Denna svarta Kyskhetsbur med geometriskt mönster är ett oumbärligt tillbehör för alla som älskar kyskhet!

Det eleganta svarta nätet ger en förförisk glimt av din maskulinitet genom att hålla den på plats, utan utrymme att växa. Ta kontroll över din lust!

Montera ringsektionen bakom testiklarna och för in penisen i buren.

Fäst de två delarna och lås dem med det medföljande lilla hänglåset. Burens design gör det enkelt att rengöra och hantera urinering.

Denna innovativa design låter en del av penisens spets sticka ut genom buren och fördubblar njutningen!

  • Diameter på ringsektionen: 45 mm
  • Diameter på kukburen: 35 mm
  • Längd på lång sida: 110 mm
  • Längd på kort sida: 80 mm

Kiotos Chastity Cage Squares Black 45 mm Kyskhetsbur är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.

Om Kiotos Chastity Cage Squares Black 45 mm Kyskhetsbur

Kiotos Chastity Cage Squares Black 45 mm Kyskhetsbur från Kiotos hör hemma i kategorin kyskhetsburar och är ett populärt val bland användare som söker efter just kyskhetsburar. Vi jämför priset hos 2 svenska butiker — just nu från 329 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska kyskhetsburar — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Kiotos Chastity Cage Squares Black 45 mm Kyskhetsbur

Vad kostar Kiotos Chastity Cage Squares Black 45 mm Kyskhetsbur?
Kiotos Chastity Cage Squares Black 45 mm Kyskhetsbur kostar 329 kr hos samtliga 2 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
Kiotos Chastity Cage Squares Black 45 mm Kyskhetsbur är billigast hos SexleksakerOutlet.se för 329 kr.
Finns den i lager?
Kiotos Chastity Cage Squares Black 45 mm Kyskhetsbur finns i lager hos 2 av 2 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör Kiotos Chastity Cage Squares Black 45 mm Kyskhetsbur med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för kyskhetsburar. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Kiotos Chastity Cage Squares Black 45 mm Kyskhetsbur är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Kyskhetsburar

Visa alla →

Bästa pris

329 kr hos SexleksakerOutlet.se

Billigaste på SexleksakerOutlet.se