Kiotos

Kiotos Rattan Wooden Canes 60cm Ridpiska

Lägsta pris 199 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos BlushMe.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Kiotos Rattan Wooden Canes 60cm Ridpiska

Snabbfakta

Varumärke
Kiotos
Mått
60 cm
Kategori
Piskor & Paddlar
EAN
8719497539819

EAN: 8719497539819

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Kiotos Rattan Wooden Canes 60cm Ridpiska till lägsta pris — 199 kr hos BlushMe.se.
  • Jämför 1 butik som säljer Kiotos och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom piskor & paddlar — lager och frakt uppdateras löpande.

Kiotos Rattan Wooden Canes 60cm Ridpiska jämförs hos 1 butik. Priset är 199 kr hos samtliga butiker just nu.

Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.

Om produkten (från tillverkaren)

Den här ridpiskan från varumärket Kiotos är gjord av 8 bambustänger och är förmodligen den mest intensiva piskan du någonsin kommer möta. När de 60 cm hårda pinnarna når den nakna huden kommer det inte vara några frågetecken vem det är som bestämmer.


Kiotos Rattan Wooden Canes 60cm Ridpiska är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.

Om Kiotos Rattan Wooden Canes 60cm Ridpiska

Kiotos Rattan Wooden Canes 60cm Ridpiska från Kiotos hör hemma i kategorin piskor & paddlar och är ett populärt val bland användare som söker efter just piskor & paddlar. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska piskor & paddlar — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Kiotos Rattan Wooden Canes 60cm Ridpiska

Vad kostar Kiotos Rattan Wooden Canes 60cm Ridpiska?
Kiotos Rattan Wooden Canes 60cm Ridpiska kostar 199 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
Kiotos Rattan Wooden Canes 60cm Ridpiska är billigast hos BlushMe.se för 199 kr.
Finns den i lager?
Just nu är Kiotos Rattan Wooden Canes 60cm Ridpiska slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Hur rengör man produkten?
Rengör Kiotos Rattan Wooden Canes 60cm Ridpiska med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för piskor & paddlar. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Kiotos Rattan Wooden Canes 60cm Ridpiska är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Piskor & Paddlar

Visa alla →

Bästa pris

199 kr hos BlushMe.se

Billigaste på BlushMe.se