Shots

Kissable Pink Lufttrycksvibrator

Lägsta pris 795 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos BlushMe.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Kissable Pink Lufttrycksvibrator

Snabbfakta

Varumärke
Shots
Material
Silikon
Färg
Rosa
Mått
11 cm
Kategori
Lufttryckssvibratorer
EAN
8714273549334

EAN: 8714273549334

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Kissable Pink Lufttrycksvibrator till lägsta pris — 795 kr hos BlushMe.se.
  • Jämför 1 butik som säljer Shots och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom lufttryckssvibratorer — lager och frakt uppdateras löpande.

Kissable Pink Lufttrycksvibrator jämförs hos 1 butik. Priset är 795 kr hos samtliga butiker just nu.

Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.

Om produkten (från tillverkaren)

Även om Kissable är viskande tyst, kan vi inte garantera att du kommer att vara det. Kissable har ett uppladdningsbart batteri med en magnetisk USB-laddningsport och medföljande laddare, och är fulladdad efter 120 minuter. Kissable är 100% vattentätt - så det betyder att du kan gå tillbaka till att använda ditt duschmunstycke för vad det var gjord för. Då den är mjukt & smidig och har en vattentät design, gjord av silikon av medicinsk kvalitet, gör Kissable lätt att rengöra.

  • Touchless Airwave Technology

Vad som gör The Irresistible Collection så speciell är att vår klitorisvibrator är gjord av högkvalitativ silikon och är utrustad med vår Touchless Air Wave Technology. The Irresistible Collection är den perfekta kombinationen av avancerad teknik, hög kvalitet, estetik och ergonomisk design. Tekniken fungerar genom att försiktigt och indirekt stimulera klitoris med 11 olika intensitetsnivåer från supermjuk till kraftfull. Denna vackert designade leksaker omger din klitoris utan att vidröra den och stimulerar den via mjuka tryckluftvågor som skapar en unik vävnadsgenomträngande vibration som inte kan uppnås utan användning av denna teknik. (Ljudvågor kan färdas genom olika media inklusive vätskor och fasta ämnen. Den genomsnittliga utbredningshastigheten för ljud i kroppsvävnad är 1540 m / s, ljudhastigheten varierar också beroende på mediet det rör sig genom. Ljudvågor rör sig snabbare genom muskelvävnader än vätskor ). Med skapandet av vår Touchless Airwave Technology kan vi skapa den perfekta ljudvågspulsationen som kan röra sig genom vävnaden och stimulera klitorisnervändarna och producera de mest djupgående orgasmerna du någonsin kommer att uppleva!

Till skillnad från andra vibratorer som kan irritera eller desensibilisera din klitoris genom överstimulering. The Irresistible Collection är inte utsatt för överstimulering på grund av sin Touchless Air Wave Technology. Är du redo att uppleva de mest intensiva orgasmerna i ditt liv?

  • Stark motor som erbjuder 11 suglägen
  • Hudvänlig silikon i medicinsk kvalitet
  • USB-uppladdningsbar (sladd medföljer)
  • Vattentät & ljudnivå 60 dB
  • Produktens storlek 11 cm x 6 cm x 4,4 cm

Kissable Pink Lufttrycksvibrator är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.

Om Kissable Pink Lufttrycksvibrator

Kissable Pink Lufttrycksvibrator från Shots hör hemma i kategorin lufttryckssvibratorer och är ett populärt val bland användare som söker efter just lufttryckssvibratorer. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska lufttryckssvibratorer — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Kissable Pink Lufttrycksvibrator

Vad kostar Kissable Pink Lufttrycksvibrator?
Kissable Pink Lufttrycksvibrator kostar 795 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
Kissable Pink Lufttrycksvibrator är billigast hos BlushMe.se för 795 kr.
Finns den i lager?
Just nu är Kissable Pink Lufttrycksvibrator slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Hur rengör man produkten?
Rengör Kissable Pink Lufttrycksvibrator med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för lufttryckssvibratorer. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Kissable Pink Lufttrycksvibrator är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Lufttryckssvibratorer

Visa alla →

Bästa pris

795 kr hos BlushMe.se

Billigaste på BlushMe.se