Satisfyer Love Breeze Copper Lufttrycksvibrator
Lägsta pris 219 kr hos 3 butiker
Prisjämförelse från 3 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos SexleksakerOutlet.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Satisfyer
- Material
- Silikon
- Kategori
- Lufttryckssvibratorer
- EAN
- 4061504003450
EAN: 4061504003450
Jämför priser
3 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
- Bästa pris

SexleksakerOutlet.se
Slut i lagerFrakt 29 krLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Se pris →219 kr
+ frakt 29 kr
Spara 124 kr! 
BlushMe.se
Slut i lagerFrakt 29 krLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Till butik →219 kr
+ frakt 29 kr

Vuxen.se
Slut i lagerFri fraktLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Fri frakt över 799 kr (456 kr kvar)
Till butik →343 kr
fri frakt
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Satisfyer Love Breeze Copper Lufttrycksvibrator till lägsta pris — 219 kr hos SexleksakerOutlet.se.
- Jämför 3 butiker som säljer Satisfyer och få diskret leverans direkt hem.
- Du sparar upp till 124 kr genom att välja rätt butik.
Satisfyer Love Breeze Copper Lufttrycksvibrator jämförs hos 3 butiker. Lägsta pris är 219 kr hos SexleksakerOutlet.se, högsta 343 kr hos Vuxen.se — en prisskillnad på 124 kr.
Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför.
Om produkten (från tillverkaren)
På grund av sin lätthanterliga form är Satisfyer Love Breeze en idealisk tryckvågsvibrator för resor: Med en sensuell kombination av tryckvågor och sprudlande undertryck stimuleras klitoris utan beröring med 11 olika intensiteter, vilka bekvämt kan styras via den intuitiva styrenheten. Med sin kompakta form kan den enkelt förvaras i handväskan och är genom sitt återuppladdningsbara batteri alltid redo när du längtar efter sensuell klitorisstimulering.
Love Breeze påläggningshuvud består av hudvänligt, hygieniskt silikon och omsluter klitoris exakt under användningen. Materialet är särskilt smidigt och övertygar med sin mjuka haptik. Även före duschen eller badet är Satisfyer Love Breeze en utmärkt sexleksak, som genom sitt vattenresistenta (IPX7) material är mycket användbar - den kan dessutom okomplicerat rengöras med varmt vatten och mild tvål. Och om din vibrator börjar sakta ner, kan du enkelt ladda de integrerade batterierna med den medföljande USB-laddningskabeln.
- Diskret & resevänlig storlek
- 11 program med tryckvågor
- Laddningsbar via USB
- Vattentät IPX7
- Hudvänlig, medicinskt silikon
Satisfyer Love Breeze Copper Lufttrycksvibrator är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.
Om Satisfyer Love Breeze Copper Lufttrycksvibrator
Satisfyer Love Breeze Copper Lufttrycksvibrator från Satisfyer hör hemma i kategorin lufttryckssvibratorer och är ett populärt val bland användare som söker efter just lufttryckssvibratorer. Vi jämför priset hos 3 svenska butiker — just nu från 219 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska lufttryckssvibratorer — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Satisfyer Love Breeze Copper Lufttrycksvibrator
- Vad kostar Satisfyer Love Breeze Copper Lufttrycksvibrator?
- Priset varierar mellan 219 kr och 343 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 219 kr.
- Var är produkten billigast?
- Satisfyer Love Breeze Copper Lufttrycksvibrator är billigast hos SexleksakerOutlet.se för 219 kr.
- Finns den i lager?
- Just nu är Satisfyer Love Breeze Copper Lufttrycksvibrator slut i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Satisfyer Love Breeze Copper Lufttrycksvibrator med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för lufttryckssvibratorer. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Satisfyer Love Breeze Copper Lufttrycksvibrator är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Lufttryckssvibratorer

Nytt
Nytt
Nytt
Nytt


Bästa pris
219 kr hos SexleksakerOutlet.se