Love Romance Selma Snail Rabbit Black G-punktsvibrator
Lägsta pris 347 kr hos 3 butiker
⭐ Lägsta pris någonsin (30 dagar)Prisjämförelse från 3 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos Vuxen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Pretty Love
- Material
- Silikon
- Färg
- Svart
- Mått
- 23 cm
- Kategori
- Skönare Sex
- EAN
- 6937526572978
EAN: 6937526572978
Jämför priser
3 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
- Bästa pris

Vuxen.se
I lagerFri fraktLeverans: 1–3 vardagar
Fri frakt över 799 kr (452 kr kvar)
Se pris →347 kr
fri frakt
Spara 2 kr! 
SexleksakerOutlet.se
I lagerFrakt 29 krLeverans: 1–3 vardagar
Till butik →349 kr
+ frakt 29 kr

BlushMe.se
I lagerFrakt 29 krLeverans: 1–3 vardagar
Till butik →349 kr
+ frakt 29 kr
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Love Romance Selma Snail Rabbit Black G-punktsvibrator till lägsta pris — 347 kr hos Vuxen.se.
- Jämför 3 butiker som säljer Pretty Love och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom skönare sex — lager och frakt uppdateras löpande.
Love Romance Selma Snail Rabbit Black G-punktsvibrator jämförs hos 3 butiker. Lägsta pris är 347 kr hos Vuxen.se, högsta 349 kr hos SexleksakerOutlet.se — en prisskillnad på 2 kr.
Finns i lager hos 3 av 3 butiker just nu.
Om produkten (från tillverkaren)
Upplev en värld av intensiv njutning med Pretty Love Selma, en unik snigelvibrator som är designad för att ge dig oförglömliga stunder. Detta är inte bara en vibrator – det är ett mästerverk av sensualitet och innovation!
- Dubbla motorer med oberoende styrning – välj mellan 10 vibrerande lägen och skapa den perfekta kombinationen för just dig.
- Revolutionerande snigelformad klitorisstimulator – dess rörliga, räfflade struktur smeker och retas, rullar ut och in under penetration för en sensation du aldrig upplevt förr.
- 100% silikon – silkeslen, hudvänlig och allergisäker. Den värms snabbt upp och behåller värmen för en realistisk känsla som varar.
- Helt vattentät – perfekt för sensuella stunder i duschen och enkel att rengöra.
- Magnetisk laddning – smidig och problemfri med medföljande USB-kabel.
- Längd: 23 cm
- Diameter: 3,5 cm
- Material: Mjuk silikon
- Strömförsörjning: Uppladdningsbart batteri
Applicera ett vattenbaserat glidmedel för extra komfort. Efter användning rengör du vibratorn med varmt vatten och mild tvål eller en särskild rengöringsprodukt för sexleksaker. Förvara den torrt och säkert.
Love Romance Selma Snail Rabbit Black G-punktsvibrator är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.
Om Love Romance Selma Snail Rabbit Black G-punktsvibrator
Love Romance Selma Snail Rabbit Black G-punktsvibrator från Pretty Love hör hemma i kategorin skönare sex och är ett populärt val bland användare som söker efter just skönare sex. Vi jämför priset hos 3 svenska butiker — just nu från 347 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska skönare sex — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
För lite prishistorik för att rita en graf ännu — kom tillbaka om några dagar.
Vanliga frågor om Love Romance Selma Snail Rabbit Black G-punktsvibrator
- Vad kostar Love Romance Selma Snail Rabbit Black G-punktsvibrator?
- Priset varierar mellan 347 kr och 349 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 347 kr.
- Var är produkten billigast?
- Love Romance Selma Snail Rabbit Black G-punktsvibrator är billigast hos Vuxen.se för 347 kr.
- Finns den i lager?
- Love Romance Selma Snail Rabbit Black G-punktsvibrator finns i lager hos 3 av 3 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Love Romance Selma Snail Rabbit Black G-punktsvibrator med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för skönare sex. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Love Romance Selma Snail Rabbit Black G-punktsvibrator är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Skönare Sex
Nytt
NyttMagic Motion
Magic Motion Magic Ponder Vibrator med Slick- och G-punktsstimulering - Bordeaux
Från
899 kr
1 butik
Nytt
Nytt
Nytt⭐ Lägsta pris någonsin
347 kr hos Vuxen.se

