Mates

Mates Natural+ 1 st

Lägsta pris 6 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Kondomkungen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Mates Natural+ 1 st

Snabbfakta

Varumärke
Mates
Mått
65 mm
Kategori
Kondomer

EAN: s:b9e1e0ae:2997-1b

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Mates Natural+ 1 st till lägsta pris — 6 kr hos Kondomkungen.se.
  • Jämför 1 butik som säljer Mates och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom kondomer — lager och frakt uppdateras löpande.

Mates Natural+ 1 st jämförs hos 1 butik. Priset är 6 kr hos samtliga butiker just nu.

Finns i lager hos 1 av 1 butik just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

Dessa kondomer kallas Natural+ eftersom den ger de med en riktig hammare bättre känsla. Men den lite kryptiska referensen till en av Björn Rosentröms låtar. Har du ett rejält ollon är denna kondomer för dig. Eller, om du inte vill att kondomen ska sitta åt så mycket upptill.Storlek 180 x 54 (65 mm upptill) mm x 0.07 mm

Om Mates Natural+ 1 st

Mates Natural+ 1 st från Mates hör hemma i kategorin kondomer och är ett populärt val bland användare som söker efter just kondomer. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska kondomer — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Mates Natural+ 1 st

Vad kostar Mates Natural+ 1 st?
Mates Natural+ 1 st kostar 6 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
Mates Natural+ 1 st är billigast hos Kondomkungen.se för 6 kr.
Finns den i lager?
Mates Natural+ 1 st finns i lager hos 1 av 1 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör Mates Natural+ 1 st med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för kondomer. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Mates Natural+ 1 st är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Kondomer

Visa alla →

Bästa pris

6 kr hos Kondomkungen.se

Billigaste på Kondomkungen.se