Xise

Miah Sex Doll 9,2 kg Sexdocka

Lägsta pris 2 559 kr hos 3 butiker

Prisjämförelse från 3 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Vuxen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Miah Sex Doll 9,2 kg Sexdocka

Snabbfakta

Varumärke
Xise
Material
TPE
Mått
55 cm
Kategori
Sexdockor
EAN
6975052677712

EAN: 6975052677712

Jämför priser

3 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Miah Sex Doll 9,2 kg Sexdocka till lägsta pris — 2559 kr hos Vuxen.se.
  • Jämför 3 butiker som säljer Xise och få diskret leverans direkt hem.
  • Du sparar upp till 36 kr genom att välja rätt butik.

Miah Sex Doll 9,2 kg Sexdocka jämförs hos 3 butiker. Lägsta pris är 2559 kr hos Vuxen.se, högsta 2595 kr hos SexleksakerOutlet.se — en prisskillnad på 36 kr.

Finns i lager hos 3 av 3 butiker just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

Upplev en autentisk känsla med denna realistiska torsodocka, skapad i ett mjukt, hudliknande material som känns naturligt mot huden. Dockan är designad med bröst, vagina och anus för mångsidig stimulans och erbjuder verklighetstrogna proportioner för en intensiv och omslutande upplevelse.

Med en längd på 55 cm, bystmått på 61 cm, höfter på 65 cm och midja på 43 cm är hon noggrant utformad för att efterlikna en äkta kropp. Den generösa vikten på 9,2 kg gör att dockan ligger stadigt på plats under användning och förstärker den realistiska känslan.

Perfekt för dig som söker en mångsidig och verklighetstrogen sexleksak som även kan hjälpa dig att träna uthållighet och självkontroll.

  • Material: Mjukt, hudliknande TPE
  • Öppningar: Vagina & anus
  • Mått: Längd 55 cm | Byst 61 cm | Midja 43 cm | Höfter 65 cm
  • Vikt: 9,2 kg
  • Realistiska proportioner för äkta känsla

Skötsel: Rengör med ljummet vatten och mild tvål före och efter användning. Använd alltid vattenbaserat glidmedel för bästa upplevelse och längre livslängd.


Miah Sex Doll 9,2 kg Sexdocka är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.

Om Miah Sex Doll 9,2 kg Sexdocka

Miah Sex Doll 9,2 kg Sexdocka från Xise hör hemma i kategorin sexdockor och är ett populärt val bland användare som söker efter just sexdockor. Vi jämför priset hos 3 svenska butiker — just nu från 2559 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska sexdockor — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Miah Sex Doll 9,2 kg Sexdocka

Vad kostar Miah Sex Doll 9,2 kg Sexdocka?
Priset varierar mellan 2559 kr och 2595 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 2559 kr.
Var är produkten billigast?
Miah Sex Doll 9,2 kg Sexdocka är billigast hos Vuxen.se för 2559 kr.
Finns den i lager?
Miah Sex Doll 9,2 kg Sexdocka finns i lager hos 3 av 3 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör Miah Sex Doll 9,2 kg Sexdocka med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för sexdockor. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Miah Sex Doll 9,2 kg Sexdocka är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Sexdockor

Visa alla →

Bästa pris

2 559 kr hos Vuxen.se

Billigaste på Vuxen.se