Monster Listz Penis Sleeve Blue/Pink Penisförlängare/Sleeve
Lägsta pris 479 kr hos 3 butiker
Prisjämförelse från 3 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos SexleksakerOutlet.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Bad Demon
- Material
- Silikon
- Färg
- Rosa
- Mått
- 14 cm
- Kategori
- Större Penis
- EAN
- 3662811550579
EAN: 3662811550579
Jämför priser
3 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
- Bästa pris

SexleksakerOutlet.se
Slut i lagerFrakt 29 krLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Se pris →479 kr
+ frakt 29 kr

BlushMe.se
Slut i lagerFrakt 29 krLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Till butik →479 kr
+ frakt 29 kr

Vuxen.se
Slut i lagerFri fraktLeverans: 1–3 vardagar
Produkten är tillfälligt slut i lager. Klicka på butiken för att bevaka lagerstatus eller se liknande alternativ.
Fri frakt över 799 kr (320 kr kvar)
Till butik →479 kr
fri frakt
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Monster Listz Penis Sleeve Blue/Pink Penisförlängare/Sleeve till lägsta pris — 479 kr hos SexleksakerOutlet.se.
- Jämför 3 butiker som säljer Bad Demon och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom större penis — lager och frakt uppdateras löpande.
Monster Listz Penis Sleeve Blue/Pink Penisförlängare/Sleeve jämförs hos 3 butiker. Priset är 479 kr hos samtliga butiker just nu.
Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför.
Om produkten (från tillverkaren)
Monster Listz Penis Sleeve särskiljer sig från andra produkter på marknaden. Dess unika design och funktion förbättrar inte bara stimuleringen utan främjar också ökad uthållighet, vilket låter användare förlänga sina intima upplevelser för maximal tillfredsställelse.
Tillverkad av högkvalitativt, kroppssäkert flytande silikon, ger den en lyxig och realistisk känsla som tar en annan nivå. Dess flexibla och töjbara egenskaper säkerställer en bekväm och säker passform för användare i olika storlekar.
Med sin texturerade design erbjuder den olika stimulerande sensationer. Den strategiska placeringen av åsar, knölar och nubbar skapar en unik och spännande upplevelse.
Kombinationen av intensiva texturer och stimulering kommer att ta din njutning till nya höjder.
Produkten är lättsam att rengöra. Skölj helt enkelt av med varmt vatten och mild tvål.
Total längd 14 cm, penetrerad längd 10 cm och maximal diameter 4 cm
Monster Listz Penis Sleeve Blue/Pink Penisförlängare/Sleeve är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.
Om Monster Listz Penis Sleeve Blue/Pink Penisförlängare/Sleeve
Monster Listz Penis Sleeve Blue/Pink Penisförlängare/Sleeve från Bad Demon hör hemma i kategorin större penis och är ett populärt val bland användare som söker efter just större penis. Vi jämför priset hos 3 svenska butiker — just nu från 479 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska större penis — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Monster Listz Penis Sleeve Blue/Pink Penisförlängare/Sleeve
- Vad kostar Monster Listz Penis Sleeve Blue/Pink Penisförlängare/Sleeve?
- Monster Listz Penis Sleeve Blue/Pink Penisförlängare/Sleeve kostar 479 kr hos samtliga 3 butiker vi jämför.
- Var är produkten billigast?
- Monster Listz Penis Sleeve Blue/Pink Penisförlängare/Sleeve är billigast hos SexleksakerOutlet.se för 479 kr.
- Finns den i lager?
- Just nu är Monster Listz Penis Sleeve Blue/Pink Penisförlängare/Sleeve slut i lager hos samtliga 3 butiker vi jämför.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Monster Listz Penis Sleeve Blue/Pink Penisförlängare/Sleeve med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för större penis. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Monster Listz Penis Sleeve Blue/Pink Penisförlängare/Sleeve är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Större Penis
Nytt
Nytt
Nytt
NyttBästa pris
479 kr hos SexleksakerOutlet.se



