Nalone Yoni Massager Dual Head Magicwand / Massagewand
Lägsta pris 395 kr hos 1 butik
Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos BlushMe.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Nalone
- Kategori
- Förspel & Massage
- EAN
- 6926511639147
EAN: 6926511639147
Jämför priser
1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Nalone Yoni Massager Dual Head Magicwand / Massagewand till lägsta pris — 395 kr hos BlushMe.se.
- Jämför 1 butik som säljer Nalone och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom förspel & massage — lager och frakt uppdateras löpande.
Nalone Yoni Massager Dual Head Magicwand / Massagewand jämförs hos 1 butik. Priset är 395 kr hos samtliga butiker just nu.
Finns i lager hos 1 av 1 butik just nu.
Om produkten (från tillverkaren)
- 7 stimuleringslägen i handtaget och 7 stimuleringslägen i huvudet
- Supermjuk och ergonomisk design
- Vattentät
- Uppladdningsbar, USB kabel medföljer
- Snygg förvarningsväska inkluderas
Nalone Yoni Massager Dual Head är designad för att ge dig maximal njutning med den kraftfulla motorn och den smarta magnetic pulse tekniken.
Detta ger en intensiv mikroström som stimulerar dina mest känsliga områden för att ta dig till klimax.
Nalone Yoni Massager Dual Head Magicwand / Massagewand är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.
Om Nalone Yoni Massager Dual Head Magicwand / Massagewand
Nalone Yoni Massager Dual Head Magicwand / Massagewand från Nalone hör hemma i kategorin förspel & massage och är ett populärt val bland användare som söker efter just förspel & massage. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska förspel & massage — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Nalone Yoni Massager Dual Head Magicwand / Massagewand
- Vad kostar Nalone Yoni Massager Dual Head Magicwand / Massagewand?
- Nalone Yoni Massager Dual Head Magicwand / Massagewand kostar 395 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
- Var är produkten billigast?
- Nalone Yoni Massager Dual Head Magicwand / Massagewand är billigast hos BlushMe.se för 395 kr.
- Finns den i lager?
- Nalone Yoni Massager Dual Head Magicwand / Massagewand finns i lager hos 1 av 1 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Nalone Yoni Massager Dual Head Magicwand / Massagewand med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för förspel & massage. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Nalone Yoni Massager Dual Head Magicwand / Massagewand är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Förspel & Massage
Bästa pris
395 kr hos BlushMe.se








