Adrien Lastic

Nyx G-Spot Vibrator

Lägsta pris 399 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Intima.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Nyx G-Spot Vibrator

Snabbfakta

Varumärke
Adrien Lastic
Material
Silikon
Färg
Lila
Mått
20.5 cm
Kategori
Skönare Sex
EAN
8433345110431

EAN: 8433345110431

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Nyx G-Spot Vibrator till lägsta pris — 399 kr hos Intima.se.
  • Jämför 1 butik som säljer Adrien Lastic och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom skönare sex — lager och frakt uppdateras löpande.

Nyx G-Spot Vibrator jämförs hos 1 butik. Priset är 399 kr hos samtliga butiker just nu.

Finns i lager hos 1 av 1 butik just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

Snygg lila g-punktsstav av högsta kvalité från Adrien Lastic i Barcelona!

En förförisk lila massagestav med böjd topp för skön stimulering mot din g-punkt. Ute i den böjda toppen sitter det en stark motor som justeras mellan 8 intensiva vibrationslägen efter ditt humör och lust. Staven är stänksäker så du kan njuta av den i duschen men inte ner i badkaret. Satinpåse medföljer för smart förvaring.

  • Starka och tyst motor
  • 8 vibrationslägen
  • Silikonmaterial
  • Förvaringspåse medföljer

Material: Silikon och ABS-plast
Total längd: 20,5 cm
Penetrerande längd: ca 13 cm
Diameter: 3 cm – 3,5 cm
Batterier: 2 st AAA-batterier (ingår ej)

Om Nyx G-Spot Vibrator

Nyx G-Spot Vibrator från Adrien Lastic hör hemma i kategorin skönare sex och är ett populärt val bland användare som söker efter just skönare sex. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska skönare sex — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Nyx G-Spot Vibrator

Vad kostar Nyx G-Spot Vibrator?
Nyx G-Spot Vibrator kostar 399 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
Nyx G-Spot Vibrator är billigast hos Intima.se för 399 kr.
Finns den i lager?
Nyx G-Spot Vibrator finns i lager hos 1 av 1 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör Nyx G-Spot Vibrator med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för skönare sex. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Nyx G-Spot Vibrator är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Skönare Sex

Visa alla →

Bästa pris

399 kr hos Intima.se

Billigaste på Intima.se