One

ONE Vanish 12-pack

Lägsta pris 199 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Kondomkungen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

ONE Vanish 12-pack

Snabbfakta

Varumärke
One
Material
Latex
Kategori
Glidmedel
EAN
726893115019

EAN: 726893115019

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du ONE Vanish 12-pack till lägsta pris — 199 kr hos Kondomkungen.se.
  • Jämför 1 butik som säljer One och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom glidmedel — lager och frakt uppdateras löpande.

ONE Vanish 12-pack jämförs hos 1 butik. Priset är 199 kr hos samtliga butiker just nu.

Finns i lager hos 1 av 1 butik just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

ONE Vanish är en kondom som erbjuder en upplevelse av ultimat tunnhet och komfort. Med en tjocklek som är 25% tunnare än ONE Classic Select, möjliggör den en närmare och mer naturlig känsla av intimitet.Kondomen är designad för att glida smidigt och bekvämt, tack vare Move®-premiumglidmedel. Detta bidrar till att förbättra både din och din partners njutning och säkerhet under samlaget.ONE Vanish är tillverkad med Sensatex® latex som använder ultra-mjukt latex, vilket ger en behaglig känsla mot huden. Dessutom är den vegansk, icke-GMO och tillverkad av naturgummi latex för att passa olika livsstilar och preferenser.Säkerheten är av yttersta vikt, och därför är ONE Vanish godkänd av FDA och trippeltestad för att garantera säkerhet och tillförlitlighet. FDA innebär hårdare tester än kraven för CE-märkning (vilket kondomen också har). För de som använder kondom för analsex är det värt att notera att ONE Vanish är godkänd för både analt och vaginalt samlag av FDA. Detta innebär att den kan användas även i tuffare mljöer utan att kompromissa med säkerhet eller känsla. Detta är väldigt speciellt för en tunn kondom!Detta alterntiv ger dig ONE Vanish i ett snyggt 12-pack med ett lock av aluminium.

Om ONE Vanish 12-pack

ONE Vanish 12-pack från One hör hemma i kategorin glidmedel och är ett populärt val bland användare som söker efter just glidmedel. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska glidmedel — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om ONE Vanish 12-pack

Vad kostar ONE Vanish 12-pack?
ONE Vanish 12-pack kostar 199 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
ONE Vanish 12-pack är billigast hos Kondomkungen.se för 199 kr.
Finns den i lager?
ONE Vanish 12-pack finns i lager hos 1 av 1 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör ONE Vanish 12-pack med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för glidmedel. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
ONE Vanish 12-pack är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Glidmedel

Visa alla →

Bästa pris

199 kr hos Kondomkungen.se

Billigaste på Kondomkungen.se