Maison Close

OPEN SHORTY

Lägsta pris 594 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Vuxen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

OPEN SHORTY

Snabbfakta

Varumärke
Maison Close
Färg
Svart
Kategori
Underkläder (dam)
EAN
3700436094617

EAN: 3700436094617

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du OPEN SHORTY till lägsta pris — 594 kr hos Vuxen.se.
  • Jämför 1 butik som säljer Maison Close och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom underkläder (dam) — lager och frakt uppdateras löpande.

OPEN SHORTY jämförs hos 1 butik. Priset är 594 kr hos samtliga butiker just nu.

Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.

Om produkten (från tillverkaren)

Maison Close är det franska lyxmärket för erotiska underkläder och erbjuder moderna kollektioner som kombinerar estetik, lyxig kvalitet och subtila referenser till Belle Epoque franska bordeller.
Sexig svart öppen trosa som även är öppen baktill.
Material: Mesh (67% polyamid, 33% elastan).

Om OPEN SHORTY

OPEN SHORTY från Maison Close hör hemma i kategorin underkläder (dam) och är ett populärt val bland användare som söker efter just underkläder (dam). Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska underkläder (dam) — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om OPEN SHORTY

Vad kostar OPEN SHORTY?
OPEN SHORTY kostar 594 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
OPEN SHORTY är billigast hos Vuxen.se för 594 kr.
Finns den i lager?
Just nu är OPEN SHORTY slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Hur rengör man produkten?
Rengör OPEN SHORTY med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för underkläder (dam). Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
OPEN SHORTY är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Underkläder (dam)

Visa alla →

Bästa pris

594 kr hos Vuxen.se

Billigaste på Vuxen.se