Swan

PALM BODY MASSAGER HEADS

Lägsta pris 149 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos SexleksakerOutlet.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

PALM BODY MASSAGER HEADS

Snabbfakta

Varumärke
Swan
Kategori
Förspel & Massage

EAN: s:6da24fd5:SXOUTL-42815

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du PALM BODY MASSAGER HEADS till lägsta pris — 149 kr hos SexleksakerOutlet.se.
  • Jämför 1 butik som säljer Swan och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom förspel & massage — lager och frakt uppdateras löpande.

PALM BODY MASSAGER HEADS jämförs hos 1 butik. Priset är 149 kr hos samtliga butiker just nu.

Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.

Om produkten (från tillverkaren)

Extra tillbehör till Palmpower massager

Om PALM BODY MASSAGER HEADS

PALM BODY MASSAGER HEADS från Swan hör hemma i kategorin förspel & massage och är ett populärt val bland användare som söker efter just förspel & massage. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska förspel & massage — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om PALM BODY MASSAGER HEADS

Vad kostar PALM BODY MASSAGER HEADS?
PALM BODY MASSAGER HEADS kostar 149 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
PALM BODY MASSAGER HEADS är billigast hos SexleksakerOutlet.se för 149 kr.
Finns den i lager?
Just nu är PALM BODY MASSAGER HEADS slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Hur rengör man produkten?
Rengör PALM BODY MASSAGER HEADS med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för förspel & massage. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
PALM BODY MASSAGER HEADS är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Förspel & Massage

Visa alla →

Bästa pris

149 kr hos SexleksakerOutlet.se

Billigaste på SexleksakerOutlet.se