Pipedream

Pipedream Fuck Me Silly Petite Sexdocka

Lägsta pris 1 849 kr hos 4 butiker

⭐ Lägsta pris någonsin (30 dagar)

Prisjämförelse från 4 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos SexleksakerOutlet.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Pipedream Fuck Me Silly Petite Sexdocka till lägsta pris — 1849 kr hos SexleksakerOutlet.se.
  • Jämför 4 butiker som säljer Pipedream och få diskret leverans direkt hem.
  • Du sparar upp till 1150 kr genom att välja rätt butik.

Pipedream Fuck Me Silly Petite Sexdocka jämförs hos 4 butiker. Lägsta pris är 1849 kr hos SexleksakerOutlet.se, högsta 2999 kr hos Lustly.se — en prisskillnad på 1150 kr.

Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 4 butiker vi jämför.

Om produkten (från tillverkaren)

The Fuck Me Silly Petite Masturbator är en miniversion av din favorit Pipedream-leksak. Den har en mindre design, men ger stora resultat när det gäller ditt personliga nöje.

  • Supermjukt och realistiskt fantaflesh material
  • Anal och vaginal öppning
  • Längd 28 cm
  • Diameter 28 cm
  • Vikt 6 750 gram

Pipedream Fuck Me Silly Petite Sexdocka är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.

Om Pipedream Fuck Me Silly Petite Sexdocka

Pipedream Fuck Me Silly Petite Sexdocka från Pipedream hör hemma i kategorin sexdockor och är ett populärt val bland användare som söker efter just sexdockor. Vi jämför priset hos 4 svenska butiker — just nu från 1849 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska sexdockor — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Lägsta noterade pris de senaste 30 dagarna var 2999 kr.

Vanliga frågor om Pipedream Fuck Me Silly Petite Sexdocka

Vad kostar Pipedream Fuck Me Silly Petite Sexdocka?
Priset varierar mellan 1849 kr och 2999 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 1849 kr.
Var är produkten billigast?
Pipedream Fuck Me Silly Petite Sexdocka är billigast hos SexleksakerOutlet.se för 1849 kr.
Finns den i lager?
Just nu är Pipedream Fuck Me Silly Petite Sexdocka slut i lager hos samtliga 4 butiker vi jämför.
Hur rengör man produkten?
Rengör Pipedream Fuck Me Silly Petite Sexdocka med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för sexdockor. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Pipedream Fuck Me Silly Petite Sexdocka är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Sexdockor

Visa alla →

⭐ Lägsta pris någonsin

1 849 kr hos SexleksakerOutlet.se

Billigaste på SexleksakerOutlet.se