Pjur Man Steel Gel 50 ml
Lägsta pris 199 kr hos 1 butik
Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos Intima.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Pjur
- Material
- Metall
- Mått
- 50 ml
- Kategori
- Förspel & Massage
- EAN
- 827160111670
EAN: 827160111670
Jämför priser
1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Pjur Man Steel Gel 50 ml till lägsta pris — 199 kr hos Intima.se.
- Jämför 1 butik som säljer Pjur och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom förspel & massage — lager och frakt uppdateras löpande.
Pjur Man Steel Gel 50 ml jämförs hos 1 butik. Priset är 199 kr hos samtliga butiker just nu.
Finns i lager hos 1 av 1 butik just nu.
Om produkten (från tillverkaren)
När du vill ha en extra intensiv runk-session..
Uppfriskande och stimulerande gel som ökar din potens inför onani eller under sex.
Få en fylligare och stadigare erektion tack vare paprika-extraktet som bidrar till att förnya och vårda din hy när du applicerar gelen i dina intima områden eller helt enkelt under massage för en skön vårdande inpackning till ett sensuellt förspel...
Låt din partner massera in gelen och få en uppfriskande, erotisk känsla vid de berörda områdena.
Tillverkat av PJUR som är ledande inom tillverkning av produkter för intimvård i Tyskland och Europa!
Förpackning om: 50 ml
Om Pjur Man Steel Gel 50 ml
Pjur Man Steel Gel 50 ml från Pjur hör hemma i kategorin förspel & massage och är ett populärt val bland användare som söker efter just förspel & massage. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska förspel & massage — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Vanliga frågor om Pjur Man Steel Gel 50 ml
- Vad kostar Pjur Man Steel Gel 50 ml?
- Pjur Man Steel Gel 50 ml kostar 199 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
- Var är produkten billigast?
- Pjur Man Steel Gel 50 ml är billigast hos Intima.se för 199 kr.
- Finns den i lager?
- Pjur Man Steel Gel 50 ml finns i lager hos 1 av 1 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Pjur Man Steel Gel 50 ml med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för förspel & massage. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Pjur Man Steel Gel 50 ml är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Förspel & Massage
Bästa pris
199 kr hos Intima.se








