Durex

Play Massage 2 in 1

Lägsta pris 149 kr hos 2 butiker

⭐ Lägsta pris någonsin (30 dagar)

Prisjämförelse från 2 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Lustly.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Play Massage 2 in 1

Snabbfakta

Varumärke
Durex
Kategori
Förspel & Massage
EAN
5038483649756

EAN: 5038483649756

Jämför priser

2 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Play Massage 2 in 1 till lägsta pris — 149 kr hos Lustly.se.
  • Jämför 2 butiker som säljer Durex och få diskret leverans direkt hem.
  • Du sparar upp till 12 kr genom att välja rätt butik.

Play Massage 2 in 1 jämförs hos 2 butiker. Lägsta pris är 149 kr hos Lustly.se, högsta 161 kr hos Mshop.se — en prisskillnad på 12 kr.

Finns i lager hos 1 av 2 butiker just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

2 in 1 – glidmedel och massagegel i ett. Neutral doft och smak, kladdfri och dryg formula med välgörande Aloe Vera. Perfekt för både massage och intimt bruk. Kondomsäker och enkel att använda.

Om Play Massage 2 in 1

Play Massage 2 in 1 från Durex hör hemma i kategorin förspel & massage och är ett populärt val bland användare som söker efter just förspel & massage. Vi jämför priset hos 2 svenska butiker — just nu från 149 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska förspel & massage — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Lägsta noterade pris de senaste 30 dagarna var 149 kr.

Vanliga frågor om Play Massage 2 in 1

Vad kostar Play Massage 2 in 1?
Priset varierar mellan 149 kr och 161 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 149 kr.
Var är produkten billigast?
Play Massage 2 in 1 är billigast hos Lustly.se för 149 kr.
Finns den i lager?
Play Massage 2 in 1 finns i lager hos 1 av 2 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör Play Massage 2 in 1 med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för förspel & massage. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Play Massage 2 in 1 är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Förspel & Massage

Visa alla →

⭐ Lägsta pris någonsin

149 kr hos Lustly.se

Billigaste på Lustly.se