Vuxen

POP Boom Grönt Äpple

Lägsta pris 15 kr hos 1 butik

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Vuxen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

POP Boom Grönt Äpple

Snabbfakta

Varumärke
Vuxen
Kategori
Förspel & Massage
EAN
8697416190344

EAN: 8697416190344

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du POP Boom Grönt Äpple till lägsta pris — 15 kr hos Vuxen.se.
  • Jämför 1 butik som säljer Vuxen och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom förspel & massage — lager och frakt uppdateras löpande.

POP Boom Grönt Äpple jämförs hos 1 butik. Priset är 15 kr hos samtliga butiker just nu.

Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.

Om produkten (från tillverkaren)

Pop Boom Rocks – Kittlande Smaksensation med Grönt Smaskigt Äpple


Upptäck en explosion av smak och sensation med Pop Boom Rocks! Dessa små sockerkorn sprakar och poppar när de kommer i kontakt med din tunga, och ger en kittlande upplevelse som tar smaksinnet till nya höjder. Den uppfriskande smaken gör varje litet korn till en läcker upplevelse som är både rolig och spännande.


För en extra dimension i din intima stund, kan Pop Boom Rocks användas under oralsex för att ge en helt ny och kittlande upplevelse för båda parter. Den sprudlande känslan kombinerat med den goda smaken av cola gör det till ett spännande tillskott till dina intima stunder.


Smak: Grönt Äpple


Fördelar:


Kittlande sensation: Sprakande sockerkorn som poppar på tungan för en unik smaksensation.
Extra krydda i intima stunder: Kan användas för att ge en kittlande och rolig dimension under oralsex.
Uppfriskande smak: Den fräscha smaken gör varje korn till en smakfull upplevelse.


Med Pop Boom Rocks får du inte bara en rolig och välsmakande godisupplevelse, utan också ett unikt sätt att addera lite extra spänning i dina intima stunder. Låt varje litet korn spraka, poppa och skapa en minnesvärd upplevelse!

Om POP Boom Grönt Äpple

POP Boom Grönt Äpple från Vuxen hör hemma i kategorin förspel & massage och är ett populärt val bland användare som söker efter just förspel & massage. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska förspel & massage — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om POP Boom Grönt Äpple

Vad kostar POP Boom Grönt Äpple?
POP Boom Grönt Äpple kostar 15 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
POP Boom Grönt Äpple är billigast hos Vuxen.se för 15 kr.
Finns den i lager?
Just nu är POP Boom Grönt Äpple slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Hur rengör man produkten?
Rengör POP Boom Grönt Äpple med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för förspel & massage. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
POP Boom Grönt Äpple är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Förspel & Massage

Visa alla →

Bästa pris

15 kr hos Vuxen.se

Billigaste på Vuxen.se