Pretty Love Cerberus Rabbitvibrator
Lägsta pris 249 kr hos 1 butik
Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos BlushMe.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Pretty Love
- Material
- Silikon
- Mått
- 20 cm
- Kategori
- Skönare Sex
- EAN
- 6959532325546
EAN: 6959532325546
Jämför priser
1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Pretty Love Cerberus Rabbitvibrator till lägsta pris — 249 kr hos BlushMe.se.
- Jämför 1 butik som säljer Pretty Love och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom skönare sex — lager och frakt uppdateras löpande.
Pretty Love Cerberus Rabbitvibrator jämförs hos 1 butik. Priset är 249 kr hos samtliga butiker just nu.
Finns i lager hos 1 av 1 butik just nu.
Om produkten (från tillverkaren)
Låt Cerberus från populära varumärket Pretty Love massera dina inre, mest känsliga zoner samtidigt som klitoriskittlaren stimulerar dig till klimax. Klitoriskittlaren är designad som en tunga som simulerar oralsex.
Den kraftfulla motorn erbjuder hela 30 intensiva vibrationsfunktioner med hastigheter, mönster och pulseringar. Tillverkad i mjuk. högkvalitativ silikon och ABS-plast och är kompatibel med vattenbaserade glidmedel.
Cerberus drivs av 2 x AAA batterier (batterier medföljer ej). Total längd 20 cm, penetrerande längd 10 cm & maximal diameter 3,2 cm.
Pretty Love Cerberus Rabbitvibrator är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.
Om Pretty Love Cerberus Rabbitvibrator
Pretty Love Cerberus Rabbitvibrator från Pretty Love hör hemma i kategorin skönare sex och är ett populärt val bland användare som söker efter just skönare sex. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska skönare sex — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Pretty Love Cerberus Rabbitvibrator
- Vad kostar Pretty Love Cerberus Rabbitvibrator?
- Pretty Love Cerberus Rabbitvibrator kostar 249 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
- Var är produkten billigast?
- Pretty Love Cerberus Rabbitvibrator är billigast hos BlushMe.se för 249 kr.
- Finns den i lager?
- Pretty Love Cerberus Rabbitvibrator finns i lager hos 1 av 1 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Pretty Love Cerberus Rabbitvibrator med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för skönare sex. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Pretty Love Cerberus Rabbitvibrator är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Skönare Sex
Nytt
NyttMagic Motion
Magic Motion Magic Ponder Vibrator med Slick- och G-punktsstimulering - Bordeaux
Från
899 kr
1 butik
Nytt
Nytt
NyttBästa pris
249 kr hos BlushMe.se


