Realrock

RealRock Dildo with Suction Cup Clear 18cm

Lägsta pris 169 kr hos 1 butik

⭐ Lägsta pris någonsin (30 dagar)

Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Lustly.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

RealRock Dildo with Suction Cup Clear 18cm

Snabbfakta

Varumärke
Realrock
Material
TPE
Färg
Transparent
Mått
18 cm
Kategori
Dildos
EAN
8714273524621

EAN: 8714273524621

Jämför priser

1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du RealRock Dildo with Suction Cup Clear 18cm till lägsta pris — 169 kr hos Lustly.se.
  • Jämför 1 butik som säljer Realrock och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom dildos — lager och frakt uppdateras löpande.

RealRock Dildo with Suction Cup Clear 18cm jämförs hos 1 butik. Priset är 169 kr hos samtliga butiker just nu.

Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.

Om produkten (från tillverkaren)

Transparent design som sticker ut RealRock Crystal Clear Dildo 18 cm ger en annorlunda visuell upplevelse där det genomskinliga materialet låter dig följa rörelsen på ett sätt som inte är möjligt med klassiska modeller. Det gör designen till mer än bara utseende – den blir en del av upplevelsen. En storlek som passar många Med sina 18 cm är detta en modell som balanserar längd och kontroll. Den ger en tydlig känsla utan att bli svår att hantera, vilket gör den till ett bra val för både nyare användare och mer vana. Struktur som ger variation De markerade venerna och det formade ollonet bidrar till en mer varierad känsla. Det ger mer respons än en helt slät yta, samtidigt som den fortfarande känns kontrollerad och lätt att använda. Använd den på ditt sätt Sugkoppen i basen gör det möjligt att fästa dildon på släta ytor för handsfree-användning. Det ger fler sätt att använda den och möjlighet att testa olika positioner. Den är även selekompatibel, vilket gör den flexibel både solo och tillsammans med partner. Smidig i vardagen TPE-materialet är följsamt och gör produkten bekväm att använda. Den är också enkel att rengöra efter användning, vilket gör den lätt att använda regelbundet. Lustly tips Använd vattenbaserat glidmedel tillsammans med TPE för bästa känsla. Förvara produkten separat från andra material för att bevara kvaliteten över tid.

Om RealRock Dildo with Suction Cup Clear 18cm

RealRock Dildo with Suction Cup Clear 18cm från Realrock hör hemma i kategorin dildos och är ett populärt val bland användare som söker efter just dildos. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska dildos — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Lägsta noterade pris de senaste 30 dagarna var 169 kr.

Vanliga frågor om RealRock Dildo with Suction Cup Clear 18cm

Vad kostar RealRock Dildo with Suction Cup Clear 18cm?
RealRock Dildo with Suction Cup Clear 18cm kostar 169 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Var är produkten billigast?
RealRock Dildo with Suction Cup Clear 18cm är billigast hos Lustly.se för 169 kr.
Finns den i lager?
Just nu är RealRock Dildo with Suction Cup Clear 18cm slut i lager hos samtliga 1 butiker vi jämför.
Hur rengör man produkten?
Rengör RealRock Dildo with Suction Cup Clear 18cm med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för dildos. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
RealRock Dildo with Suction Cup Clear 18cm är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Dildos

Visa alla →

⭐ Lägsta pris någonsin

169 kr hos Lustly.se

Billigaste på Lustly.se