Rocks-off

Rocks-Off Rock-Chick Diva Trosvibrator

Lägsta pris 849 kr hos 2 butiker

⭐ Lägsta pris någonsin (30 dagar)

Prisjämförelse från 2 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Vuxen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Rocks-Off Rock-Chick Diva Trosvibrator till lägsta pris — 849 kr hos Vuxen.se.
  • Jämför 2 butiker som säljer Rocks-off och få diskret leverans direkt hem.
  • Du sparar upp till 350 kr genom att välja rätt butik.

Rocks-Off Rock-Chick Diva Trosvibrator jämförs hos 2 butiker. Lägsta pris är 849 kr hos Vuxen.se, högsta 1199 kr hos Lustly.se — en prisskillnad på 350 kr.

Just nu är produkten slut i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.

Om produkten (från tillverkaren)

Upplev Rocks-Off Rock-Chick Diva – den ultimata klitoris- och G-punktsvibratorn som erbjuder mångsidig njutning både för dig själv och tillsammans med din partner. Denna vibrator är designad för att ge intensiv stimulering av både klitoris och G-punkt, samtidigt som den fungerar perfekt som en diskret trosvibrator för hemliga lekar utomhus. Rock-Chick Diva är även en parvibrator som kan användas under samlag för extra stimulans, vilket gör det lättare att uppnå orgasm samtidigt som din partner. Diva är utrustad med dubbla, kraftfulla motorer som levererar djupgående vibrationer direkt till dina mest känsliga punkter. Den flexibla och silkesmjuka silikonytan anpassar sig till kroppens former, vilket ger en bekväm och precis passform som gör att du kan rocka dig själv till klimax. Med fjärrkontrollen kan du enkelt växla mellan flera intensiva vibrationslägen, eller överlåta kontrollen till din partner för att höja spänningen. Den vattentäta designen gör den dessutom perfekt för användning i duschen eller badet, och den är enkel att ladda via USB för långvarig njutning.

Om Rocks-Off Rock-Chick Diva Trosvibrator

Rocks-Off Rock-Chick Diva Trosvibrator från Rocks-off hör hemma i kategorin skönare sex och är ett populärt val bland användare som söker efter just skönare sex. Vi jämför priset hos 2 svenska butiker — just nu från 849 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska skönare sex — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Lägsta noterade pris de senaste 30 dagarna var 1199 kr.

Vanliga frågor om Rocks-Off Rock-Chick Diva Trosvibrator

Vad kostar Rocks-Off Rock-Chick Diva Trosvibrator?
Priset varierar mellan 849 kr och 1199 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 849 kr.
Var är produkten billigast?
Rocks-Off Rock-Chick Diva Trosvibrator är billigast hos Vuxen.se för 849 kr.
Finns den i lager?
Just nu är Rocks-Off Rock-Chick Diva Trosvibrator slut i lager hos samtliga 2 butiker vi jämför.
Hur rengör man produkten?
Rengör Rocks-Off Rock-Chick Diva Trosvibrator med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för skönare sex. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Rocks-Off Rock-Chick Diva Trosvibrator är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Skönare Sex

Visa alla →

⭐ Lägsta pris någonsin

849 kr hos Vuxen.se

Billigaste på Vuxen.se