Power Monsters

Savage Beastlord Rippled Monster Silicone Dildo 24 cm Dragon dildo

Lägsta pris 395 kr hos 3 butiker

Prisjämförelse från 3 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos BlushMe.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Savage Beastlord Rippled Monster Silicone Dildo 24 cm Dragon dildo till lägsta pris — 395 kr hos BlushMe.se.
  • Jämför 3 butiker som säljer Power Monsters och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom dildos — lager och frakt uppdateras löpande.

Savage Beastlord Rippled Monster Silicone Dildo 24 cm Dragon dildo jämförs hos 3 butiker. Lägsta pris är 395 kr hos BlushMe.se, högsta 399 kr hos Vuxen.se — en prisskillnad på 4 kr.

Finns i lager hos 1 av 3 butiker just nu.

Billigast totalt inklusive frakt blir Vuxen.se 399 kr.

Om produkten (från tillverkaren)

SAVAGE BEASTLORD – Monsterdildo 24 cm i silikon med sugkopp

Tämj odjuret – om du vågar! Savage Beastlord är en inbjudan till vild njutning och otämjd fantasi. Med sina imponerande 24 cm av räfflad, fjällbeklädd design är detta mer än en leksak – det är en upplevelse.

Den detaljerade ytan med vågformade åsar och fjälliknande texturer skapar en intensiv, böljande stimulans som känns otroligt verklig och oemotståndligt frestande mot huden. Varje centimeter är utformad för att maximera sensationerna – från den första beröringen till den djupaste utforskningen.

Fjällig textur – De räfflade, fjälltäckta strukturerna längs hela skaftet levererar en djup, djurisk stimulans som bygger upp med varje rörelse. Varje ås och våg masserar dig inifrån för en känsla du sent glömmer.

Handsfree med sugkopp – Den kraftiga sugkoppbasen sitter stadigt på alla släta, icke-porösa ytor som glas eller kakel. Tryck fast och ge dig hän åt det vilda – helt utan händerna.

Helt vattentät – Njutningen behöver inte stanna i sovrummet. Ta med Savage Beastlord i duschen eller badkaret för obegränsade möjligheter.

Perfekt för alla nivåer – Oavsett om du är en erfaren äventyrare eller precis har påbörjat din resa bjuder Savage Beastlord på en upplevelse anpassad efter dig.

Kroppssäkert material – Tillverkad i premiumsilikon som känns lyxig mot huden. Använd uteslutande med vattenbaserat glidmedel.

Enkel skötsel – Tvätta med varmt vatten och mild tvål efter varje användning. Komplettera gärna med en leksaksrengöring. Torka av och förvara svalt och mörkt.


Savage Beastlord Rippled Monster Silicone Dildo 24 cm Dragon dildo är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.

Om Savage Beastlord Rippled Monster Silicone Dildo 24 cm Dragon dildo

Savage Beastlord Rippled Monster Silicone Dildo 24 cm Dragon dildo från Power Monsters hör hemma i kategorin dildos och är ett populärt val bland användare som söker efter just dildos. Vi jämför priset hos 3 svenska butiker — just nu från 395 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska dildos — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Ingen prishistorik tillgänglig ännu.

Vanliga frågor om Savage Beastlord Rippled Monster Silicone Dildo 24 cm Dragon dildo

Vad kostar Savage Beastlord Rippled Monster Silicone Dildo 24 cm Dragon dildo?
Priset varierar mellan 395 kr och 399 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 395 kr.
Var är produkten billigast?
Savage Beastlord Rippled Monster Silicone Dildo 24 cm Dragon dildo är billigast hos BlushMe.se för 395 kr.
Finns den i lager?
Savage Beastlord Rippled Monster Silicone Dildo 24 cm Dragon dildo finns i lager hos 1 av 3 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör Savage Beastlord Rippled Monster Silicone Dildo 24 cm Dragon dildo med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för dildos. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Savage Beastlord Rippled Monster Silicone Dildo 24 cm Dragon dildo är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Dildos

Visa alla →

Bästa pris

395 kr hos BlushMe.se

Billigaste på BlushMe.se