Sexy Longline Bra and Crotchless Panty
Lägsta pris 767 kr hos 1 butik
Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos Vuxen.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Abierta Fina
- Material
- Spets
- Kategori
- Underkläder (dam)
- EAN
- 4024144272013
EAN: 4024144272013
Jämför priser
1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Sexy Longline Bra and Crotchless Panty till lägsta pris — 767 kr hos Vuxen.se.
- Jämför 1 butik som säljer Abierta Fina och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom underkläder (dam) — lager och frakt uppdateras löpande.
Sexy Longline Bra and Crotchless Panty jämförs hos 1 butik. Priset är 767 kr hos samtliga butiker just nu.
Finns i lager hos 1 av 1 butik just nu.
Om produkten (från tillverkaren)
Longline-BH och öppen trosa i ett set från Abierta Fina. Allt av mjuk elastiskt spets och med ränder och detaljer av sammet. Den bredare BH´n med lätt polstrade bygelkupor får brösten i toppform. En liten volang smickrar midjan. Den silverfärgade dragkedjan framtill gör att plagget är lätt att ta på och av. Kedjorna i urringningen och halsbandet kan tas av. Remmarna vid urringningen och axelbanden kan justeras. Den snyggt designade spetstrosan med stretchband framtill förför med en öppen gren och har en stimulerande kedja som även kan tas av.
90% polyamid, 10% elastan.
Om Sexy Longline Bra and Crotchless Panty
Sexy Longline Bra and Crotchless Panty från Abierta Fina hör hemma i kategorin underkläder (dam) och är ett populärt val bland användare som söker efter just underkläder (dam). Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska underkläder (dam) — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Sexy Longline Bra and Crotchless Panty
- Vad kostar Sexy Longline Bra and Crotchless Panty?
- Sexy Longline Bra and Crotchless Panty kostar 767 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
- Var är produkten billigast?
- Sexy Longline Bra and Crotchless Panty är billigast hos Vuxen.se för 767 kr.
- Finns den i lager?
- Sexy Longline Bra and Crotchless Panty finns i lager hos 1 av 1 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Sexy Longline Bra and Crotchless Panty med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för underkläder (dam). Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Sexy Longline Bra and Crotchless Panty är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Underkläder (dam)
Nytt
Nytt
Nytt
NyttBästa pris
767 kr hos Vuxen.se




