Silicone Paddle 40 cm BDSM Paddel
Lägsta pris 129 kr hos 1 butik
Prisjämförelse från 1 butik. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.
Diskret leverans · Köpet sker hos BlushMe.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Snabbfakta
- Varumärke
- Please Be Kind!
- Material
- Silikon
- Färg
- Svart
- Mått
- 40 cm
- Kategori
- Piskor & Paddlar
- EAN
- 123456789012
EAN: 123456789012
Jämför priser
1 butik — sorterat efter pris (exkl. frakt)
Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.
Prisjämförelse i korthet
- Här hittar du Silicone Paddle 40 cm BDSM Paddel till lägsta pris — 129 kr hos BlushMe.se.
- Jämför 1 butik som säljer Please Be Kind! och få diskret leverans direkt hem.
- Populärt val inom piskor & paddlar — lager och frakt uppdateras löpande.
Silicone Paddle 40 cm BDSM Paddel jämförs hos 1 butik. Priset är 129 kr hos samtliga butiker just nu.
Finns i lager hos 1 av 1 butik just nu.
Om produkten (från tillverkaren)
Svart paddel tillverkad i sammetslen silikon. Ena sidan är slät medan andra sidan har en skön textur. Paddeln är förstärkt med en böjbar metallskena för att kunna snärtas till extra hårt och skönt.
Totalt är paddeln 40,5 cm lång och är 6,3 cm bred.
Silicone Paddle 40 cm BDSM Paddel är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.
Om Silicone Paddle 40 cm BDSM Paddel
Silicone Paddle 40 cm BDSM Paddel från Please Be Kind! hör hemma i kategorin piskor & paddlar och är ett populärt val bland användare som söker efter just piskor & paddlar. Eftersom vi jämför priser från flera svenska butiker kan vi hjälpa dig att hitta bästa möjliga pris. Den här produkten passar dig som vill utforska piskor & paddlar — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.
Prisutveckling
Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).
Ingen prishistorik tillgänglig ännu.
Vanliga frågor om Silicone Paddle 40 cm BDSM Paddel
- Vad kostar Silicone Paddle 40 cm BDSM Paddel?
- Silicone Paddle 40 cm BDSM Paddel kostar 129 kr hos samtliga 1 butiker vi jämför.
- Var är produkten billigast?
- Silicone Paddle 40 cm BDSM Paddel är billigast hos BlushMe.se för 129 kr.
- Finns den i lager?
- Silicone Paddle 40 cm BDSM Paddel finns i lager hos 1 av 1 butiker just nu.
- Hur rengör man produkten?
- Rengör Silicone Paddle 40 cm BDSM Paddel med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för piskor & paddlar. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
- Är den bekväm att använda?
- Silicone Paddle 40 cm BDSM Paddel är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
- Hur lång är leveranstiden för produkten?
- De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.
Liknande produkter
Fler i Piskor & Paddlar



Bästa pris
129 kr hos BlushMe.se





