King Cock

King Cock Harness med Dildo 18 cm - Nude

Lägsta pris 559 kr hos 2 butiker

⭐ Lägsta pris någonsin (30 dagar)

Prisjämförelse från 2 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos Sinful.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

King Cock Harness med Dildo 18 cm     - Nude

Snabbfakta

Varumärke
King Cock
Material
Silikon
Färg
Hudfärgad
Mått
18 cm
Kategori
Strap-ons
EAN
603912361261

EAN: 603912361261

Jämför priser

2 butiker — sorterat efter pris (exkl. frakt)

Köp sker hos respektive butik. Frakt, retur (minst 14 dagars ångerrätt enligt lag) och garanti hanteras av butiken enligt deras villkor.

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du King Cock Harness med Dildo 18 cm - Nude till lägsta pris — 559 kr hos Vuxen.se.
  • Jämför 2 butiker som säljer King Cock och få diskret leverans direkt hem.
  • Populärt val inom strap-ons — lager och frakt uppdateras löpande.

King Cock Harness med Dildo 18 cm - Nude jämförs hos 2 butiker. Lägsta pris är 559 kr hos Vuxen.se, högsta 559 kr hos Sinful.se — en prisskillnad på 0 kr.

Finns i lager hos 2 av 2 butiker just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

Vill du uppleva känslan av en realistisk penetrering samtidigt som du erbjuds ett stort antal fräcka lekmöjligheter, då är King Cock Harness med Dildo 18 cm ett bra val.Dildon har ett mycket naturtroget utseende och den kan både användas till hett strap-on sex eller som en vanlig dildo. Möjligheterna kommer med säkerhet glädja både dig och din partner.King Cock är tillverkad i USA och mycket uppmärksamhet har lagts på detaljerna. Harnesset är lätt att använda och sitter behagligt. Det kan justeras och passar midjor med en omkrets upp till 132 cm.Dildon kan föras in 16 cm och har en sugpropp som ger möjlighet till handfri lek. Det medföljer 3 O-ringar i silikon i olika storlekar som gör det möjligt att använda andra dildos med harnesset.

Om King Cock Harness med Dildo 18 cm - Nude

King Cock Harness med Dildo 18 cm - Nude från King Cock hör hemma i kategorin strap-ons och är ett populärt val bland användare som söker efter just strap-ons. Vi jämför priset hos 2 svenska butiker — just nu från 559 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska strap-ons — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

Vanliga frågor om King Cock Harness med Dildo 18 cm - Nude

Vad kostar King Cock Harness med Dildo 18 cm - Nude?
Priset varierar mellan 559 kr och 559 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 559 kr.
Var är produkten billigast?
King Cock Harness med Dildo 18 cm - Nude är billigast hos Vuxen.se för 559 kr.
Finns den i lager?
King Cock Harness med Dildo 18 cm - Nude finns i lager hos 2 av 2 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör King Cock Harness med Dildo 18 cm - Nude med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för strap-ons. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
King Cock Harness med Dildo 18 cm - Nude är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Strap-ons

Visa alla →

⭐ Lägsta pris någonsin

559 kr hos Sinful.se

Billigaste på Sinful.se