Svakom

Svakom Sam Neo 2 Interactive Masturbator Masturbator med motor

Lägsta pris 795 kr hos 5 butiker

⭐ Lägsta pris någonsin (30 dagar)

Prisjämförelse från 5 butiker. Vi säljer inga produkter själva — du klickar vidare och slutför köpet hos återförsäljaren.

Diskret leverans · Köpet sker hos BlushMe.se — butiken ansvarar för frakt, retur och garanti

Prisjämförelse i korthet

  • Här hittar du Svakom Sam Neo 2 Interactive Masturbator Masturbator med motor till lägsta pris — 795 kr hos BlushMe.se.
  • Jämför 5 butiker som säljer Svakom och få diskret leverans direkt hem.
  • Du sparar upp till 400 kr genom att välja rätt butik.

Svakom Sam Neo 2 Interactive Masturbator Masturbator med motor jämförs hos 5 butiker. Lägsta pris är 795 kr hos BlushMe.se, högsta 1195 kr hos Sinful.se — en prisskillnad på 400 kr.

Finns i lager hos 4 av 5 butiker just nu.

Om produkten (från tillverkaren)

Kraftfullare sugeffekt, intensivare vibrationer, längre klimax – det är precis vad den förbättrade versionen av Sam Neo-masturberaren erbjuder dig. Sam Neo 2 levererar imponerande uppgraderingar: 38% kraftfullare motor, 16% starkare sugeffekt, upp till 8300 vibrationer per minut, och en timme kortare laddningstid! Tack vare en specialknapp kommer denna maskin att förlänga din orgasm.

Sam Neo 2-masturberaren från Svakom är här för att ge dig upplevelser fyllda av passion, spänning och ändlösa orgasmer. Kroppen är tillverkad av hållbar ABS-plast, och den inre hylsan är gjord av behaglig TPE som snabbt anpassar sig till kroppstemperaturen. Insidan av hylsan döljer flera tantaliserade upphöjningar och är designad för att outtröttligt stimulera varje millimeter av din manlighet.
Den spännande kombinationen av intensiv sugkraft och vilda vibrationer kommer att lämna dig mållös. Du kan välja mellan 5 vibrationslägen, 5 suglägen och 5 kombinationslägen, så det finns ingen risk att du tröttnar på masturberaren. Sam Neo 2 har en speciell knapp på kroppen som styr "Extended O"-läget = med ett tryck minskas stimuleringens intensitet omedelbart, vilket förlänger din klimax.
Den laddas med en USB-kabel som ingår i paketet. En full laddning tar cirka 2 timmar, varefter du kan njuta av upp till 1 timme av kontinuerlig njutning.
När du ansluter leksaken till mobilappen öppnar du upp fler alternativ och funktioner som Sam Neo 2 erbjuder.
Svakom & FeelConnect 3 Appar

Den största fördelen med denna masturbator är möjligheten att ansluta leksaken till mobilappar som erbjuder otaliga intressanta funktioner. Installera till exempel Svakom-appen på din partners telefon och ge honom kontroll över leksaken. Dessutom kan han ansluta till masturberaren från var som helst i världen, vilket gör leksaken idealisk för par i långdistansförhållanden.
En annan funktion värd att nämna är möjligheten att koppla masturberaren till interaktiva 2D-videor, vilket i praktiken betyder att du kan sätta på interaktiv porr som Sam Neo 2 reagerar på. I detaljerna för varje interaktiv video hittar du en parningsknapp som, när den klickas på, visar en QR-kod på skärmen som du kan scanna med appen, och sedan kan du njuta av resan.
Sam Neo 2 erbjuder även en praktisk funktion för män som arbetar som cam boys. Du kan länka leksaken direkt till ditt konto på de plattformar som Svakom samarbetar med och uppmuntra dina fans att leka med dig live. Varje ekonomiskt bidrag aktiverar vibrationerna på masturberaren, beroende på hur du ställer in den.
Upptäck andra funktioner i mobilapparna. Det finns mycket att välja mellan, så du har gott om utrymme att utforska.
Total längd på masturberaren: 22,8 cm, diameter: 7,5 cm, hylsans längd: 14 cm, hylsans diameter: 4,5 cm. Använd med vattenbaserade glidmedel.


Svakom Sam Neo 2 Interactive Masturbator Masturbator med motor är redo att skickas till dig omgående med expressleverans.

Om Svakom Sam Neo 2 Interactive Masturbator Masturbator med motor

Svakom Sam Neo 2 Interactive Masturbator Masturbator med motor från Svakom hör hemma i kategorin onanileksaker och är ett populärt val bland användare som söker efter just onanileksaker. Vi jämför priset hos 5 svenska butiker — just nu från 795 kr — så att du slipper leta själv. Den här produkten passar dig som vill utforska onanileksaker — alla butiker vi länkar till skickar diskret utan synligt innehåll.

Prisutveckling

Senaste 30 dagarnas priser per butik (exkl. frakt).

För lite prishistorik för att rita en graf ännu — kom tillbaka om några dagar.

Vanliga frågor om Svakom Sam Neo 2 Interactive Masturbator Masturbator med motor

Vad kostar Svakom Sam Neo 2 Interactive Masturbator Masturbator med motor?
Priset varierar mellan 795 kr och 1195 kr beroende på butik. Lägsta pris just nu är 795 kr.
Var är produkten billigast?
Svakom Sam Neo 2 Interactive Masturbator Masturbator med motor är billigast hos BlushMe.se för 795 kr.
Finns den i lager?
Svakom Sam Neo 2 Interactive Masturbator Masturbator med motor finns i lager hos 4 av 5 butiker just nu.
Hur rengör man produkten?
Rengör Svakom Sam Neo 2 Interactive Masturbator Masturbator med motor med ljummet vatten och mild tvål eller ett rengöringsmedel avsett för onanileksaker. Låt torka helt innan förvaring. Följ alltid tillverkarens anvisningar på förpackningen.
Är den bekväm att använda?
Svakom Sam Neo 2 Interactive Masturbator Masturbator med motor är utformad för komfort vid normal användning. Använd vattenbaserat glidmedel vid behov och börja försiktigt — avbryt om något känns obekvämt.
Hur lång är leveranstiden för produkten?
De flesta svenska butiker vi jämför skickar samma eller nästa vardag, med leverans inom 1–3 vardagar. Alla paket levereras diskret utan synligt innehåll.

Liknande produkter

Fler i Onanileksaker

Visa alla →

⭐ Lägsta pris någonsin

795 kr hos BlushMe.se

Billigaste på BlushMe.se